Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Dokonalý výprask

Video, která bych s Tebou chtěla reálně prožít. Vyjadřuje vše co miluji na spankingu. Ponížení, stud, bezmoc, extrémní vzrušení. Musela bych se svléknout zcela do naha, jen sexy punčochy a možná podvazky bys mi nechal. Přehnula bych se o stůl, nohy bych široce rozáhla. Moje macatá prdelka by byla dokonale vyšpulená. Na Tebe. Je to velmi ponižující poloha.
Nechal by jsi mě čekat. Hlavu bych měla otočenou od Tebe a sklopenou k desce stolu. Nesměla bych se na Tebe samozřejmě podívat. A pak by na mojí prdelku dopadla první rána. Koženým páskem. A pak další. A další. Po každé by se moje maminovská prdel pořádně zachvěla. To bys měl rád. A červenala by. Stejně jako moje tvář. Studem. Vzrušením. Vzal by jsi koženou pálku. Tou to pálí. Máš ji rád a tak si s ní hraješ dlouho. Dřevěný kartáč. Velká dřevěná vařecha. Dřevěný hřeben na vlasy. Plastová pálka. Občas spanking přerušíš a jemně mi hladíš zadeček, záda a stehna. Pak mě rukou pevně chytíš za prdelku. Řekneš mi, že bych měla hubnout. Že tak macatý zadeček potřebuje ještě pořádně vyplatit. Výprask pokračuje.

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!