Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Roztažená na tři prsty

Když se Tranny mamina pronajímá, musí být připravená. Vymydlená, navoněná, zcela vyholená. A taky s přiměřeně uvolněnou prcinkou. Nesmí být příliš moc těsná, to by pány, kteří si mě půjčí nebavilo. A nesmí se to s uvolňováním přehánět. A pro Tranny maminu jsou tři prsty ideální.

Když jsem umytá a vyholená ležela v přípravně, měla jsem prcinku úplně staženou. Tříprstový kolík, který přinesli vypadal strašně veliký. Opravdu. Když mi přiložili jeho špičku k prcině, instinktivně jsem jí ještě více stáhla strachy. Ale jeho tvar a dostatek lubrikačního gelu odváděli svoji práci a já cítila rostoucí tlak. Stále více a víc. Cukala jsem nožkami, ale byly pevně přivázané v postroji. Poslední desítky vteřin byly ty nejhroší. A pak, celý kolík byl ve mně. Takto mě nyní nechají půl hodiny. Moje prcinka bude připravená.Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!