Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Macatá mamina dostane na holou

Nádherné video, které bych s Tebou ráda prožila! Jako mamina s pořádně macatou prdelkou, jen v sexy noční košilce.

Opírám se o postel a Ty jemně nadzvedáš košilku nad můj zadeček. Jemně mě po něm hladíš. Prý jsem přibrala. Na zadku i stehnech. A prý víš, co na to pomáhá.

Do ruky bereš tenký proutek. Někde jsi ho uřízl. Chvilinku kolem mě chodíš a já mám čas přemýšlet jaké to s ním bude. Po první svižné ráně už to vím. Asi začnu hubnout. Pokračuješ a za malou chvilinku mám svojí macatou prdelku doslova v jednom ohni. Musím si kleknout na čtyří a dokonale na Tebe vyšpulit prdel. Pokračuješ.

Pomáháš mi vstát z postele a já se opírám o stěnu. Jemně mi uchopíš boky a nastavíš prdelku k dalšímu výprasku. Bereš do ruky klepáč koberců. Výprask s ním mi přišel vždycky strašně ponižující. Stydím se jako malá holka, která dostává na holou. Tohle není ale výprask "jen tak" Je to výprask od Tebe. Od Muže. Rány vážně štípou a ten známí pocit neskonalého potěšení z bezmoci roste k maximu.
Musím vydržet a přemýšlím o hubnutí. Rány pleskají na mojem velkém zadečku. začínáš mě hladit a já vím, že pro ted je konec. Cítím ten oheň, nejen na zadečku, ale i v duši...

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!