Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Absolutně Tvoje

Nádherné video, ke kterému se pravidelně vracím a pravidelně mě přivádí do toho stavu...doufání? Že to zažiju, někdy? Reálně?

Nejprve zahřívací naplácání přes kalhotky. Pak kalhotky dolů. Ten pocit nahatého zadečku vyšpuleného na Tebe. Pak nekonečný, dlouhý a chlapský výprask. Moje prdelka pálí. Rudne. Chvěju se. Jsem totálně vzrušená. Potom bereš průhlednou lepící pásku a pomocí ní mi roztahuješ půlky zadečku od sebe. Jsem extrémně ponížená! Můj análek je dokonale odkrytý. Jsem totálně obnažená. Zasouváš mi do prcinky velkou násadu od klystýru a dostávám dva litry teplé mýdlové vody. Pak mi nežně zasouváš do prdelky velký anální kolík. Dokonale si mě zašpuntuješ jako svoji hračku. Cítím tlak v bříšku i zadečku. Cítím jak se moje tělo chvěje. Cítím jak se mi potí zadeček. Spoutáváš mi ruce za zády a bez mrknutí ka pokračuješ tiše ve výprasku. Tedy tiše. Ty mlčíš, ale každá rána pořádně zasviští vzduchem, aby pořádně pleskla na moji zuboženou macatou prdelku....

Link: https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5d2d234d40a02


Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!