Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Klystýrová škola

Otevřela jsme pro vás KLYSTÝROVOU ŠKOLU! Kompletně a přehledně o erotickém a trestém klystýru, v češtině od člověka s 20ti let dlouhou praxí :-). 

Když jsem začala psát tento blog, říkala jsem si, že nebude o edukaci. Napsala jsem toho již hodně a mám za sebou několik BDSM edukativní a informačních projektů. Pak mi to ale nedalo. Říkala jsem si, že v dnešní době je informací hodně. Svým způsobem to ale není úpně pravda. Erotickému a trestnému klystýru se v češtině komplexně (pokud vím) nikdo nevěnuje a tak ráda předám spousty svých zkušeností případným zájemcům.

KLYSTÝROVOU ŠKOLU budu dál rozšiřovat a aktualizovat. Nejsem neomylná a tak jí neberte jako fundament. Sami si zjistěte další informace a i informace ode mě ověřujte. A nakonec. Naslouchejte svému tělu, svým potřebám, svým sexuálním fantasiím.

ŠKOLU NAJDETE ZDE a rychle se do ní vždy dostanete i z odkazů na levé straně blog.

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!