Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. 



Přes koleno

Spanking v poloze přes koleno (OTK) je takové spankingové milování. Je to nejintimnější spankingová poloha, ve které s partnerem komunikujete celým tělem a společně sdílíte jiskřivou energii erotického výprasku.

A já tuhle polohu miluji! Připadám si opravdu jako Tvá hračka. Panenka, které teď pořádně vyplatíš zadek.

Je to poloha naprostého odevzdání. Moji super oblíbenou verzí je pak poloha přímo na Tvojem koleně. A stejně jako krásný sex, je i spanking procedurální. Pomalu se rozjíždí. Přihřívá. Zahřívá, až pálí jako oheň. A tak si na Tvé koleno lehám v kalhotkách a pod pásem cudnosti cítím teplo Tvého těla. Začínáš mě plácat, rukou. Přitvrzuješ. Začíná to jiskřit. Cítím horko na intimních místech, které se tlačí na Tvoje koleno. Trápíš mě. Bereš pálku a pak už to bolí. Krásně samozřejmě.

A když na mě začíná přicházet ten nepopsatelný pocit euforie, odevzdání, bezmoci, zkušeně mi stahuješ kalhotky. Jako vždy mnou projede vlna studu. Nahá, tisknoucí se ke Tvému koleni dostávám druhou část výprasku. Tentokrát už na holou...


Link: https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5dcbbb26b0e3d

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!