Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Rozporka

Neznám universálnější, skladnější a super jednodušeji vytvořitelnou BDSM pomůcku než je "rozporka". Tyč libovolné velikosti, které služí k fixaci a roztažení končetitn. Vyrobíte si ji z hranolu nebo tyče za 5 minut. Nejsnažší je použít obyčejnou desku, navrtat do ní rukou pár "oček" a máte hotovo.

Miluji spoutávání touhle pomůckou třeba v poloze na čtyřech. Macatou prdelku mám dokonale roztaženou a při tom se nemůžu pohnout. Ruce lze fixovat za zády nebo k rozporce.

Rozporku lze taky zavěsit ke stropu. S bezpečnostních důvodů varuji před spojováním rozporky s obojkem (nebo krkem) obecně. Nedělejte to! Taky pozor na spoutávání rukou za zády, obzláště s hlavou na měkkém povrchu. Hrozí zadušení! Končetiny taky neroztahujte až příliš, přinejmenším hrozí natažení svalů nebo úraz šlach či kloubů. Prostě jako vždy: Rozumně :-).

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!