Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Vyšetření Karolíny

Nebudu vám lhát, když vidím tuhle fotku...


...hned cítím motýlky v podbříšku! No a pokud jsi teď cítil i Ty, jsme oba stejně postiženi. A je to skvělé!

Průderní nedělní sexáče s dírou v prostěradle mezi nimi nechme stranou a pojďme se spolu zasnít, cestou na vyšetřovnu. Oblečená stojím a nervózně pokukuji po připraveném vyšetřovacím křesle a zlověstně vyhlížejících nástrojích. Stojí, leži, připravené, nastražené, v plné zbroji. Tak už to na "clinice" chodí.

Mám si prý svléknout kalhotky a ať se prosím posadím do křesla, že mě vyšetříš. Vykáš mi. Pomalinku svlékám kalhotky, zády k Tobě a poté neochotně usedám do křesla. Roztahuji nohy a vkládám je do podpěrek. Cítím Tvůj pohled v klíně, ale je takový...profesionální. Bez úšklebku. Bez úsměvu. Bez vzrušení.

Zrychleně dýchám. Namíříš na mě reflektorovu lampu a nasvicuješ můj klín. V latexových rukavicích jemně bereš mezi prsty penis v akrylátovém pásu cudnosti. Jemně prohmátneš šourek. Dvěma prsty jemně rozevíráš půlky zadečku...

Vyšetřování je krásná hra. Možná proto jak moc hraje s náznaky, pocity, napětím, kulisami. To na BDSM miluji. A čím jsem starší, tím víc si vychutnávám to čekání, oddalování, to plynutí...


Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!