Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Jaký výprask mi chutná? Od staršího pána!

Kdo mě sleduje déle, ví, že mám slabost pro starší pány a tak je tohle video takovým návodem jak na mě :-). Co třeba první výprask? Ještě jsi mě neviděl nahatou. Já zcela oblečená. A hodně zlobivá. Začínáš mě vyplácet. Přes sukni, pak si jí stáhneš. Kalhotky. Vím že přihořívá. I můj zadeček už se začíná rozpalovat a v tom mi pomalu stahuješ kalhotky. Pod prdelku. Poprvé jí vidíš. První rána na holou pokožku. Víš, že jsem byla hodně zlobivá a proto nesmíš polevit. Stahuješ mi kalhotky úplně. Teď už jsem jen Tvoje zlobivá mamina. Pak si mě postavíš, svlékáš mi poslední zbytek důstonosti, moje šaty. Jsem před Tebou poprvé úplně nahatá...

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!