Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Karolína BONUS: Noční směna

Dneska v noci (3.00 ráno) jsem měla po dlouhé době "noční směnu". A byl to nádherný zážitek! Ve tři ráno mě vzbudil budík (ale moc jsem toho nenaspala, vzrušení a nervozita dělají svoje), oblečená v saténové růžové košilce jsem přišla do studia, kde již časovače sami zapli intenzivní osvětlení.

A tady na mě čekala dvě překvpaení: Klystýrovací židlička a živý webcam chat přímo na Amateri!

Spoutat (opravdu pevně), do zadečku speciální násadu, velkou, nafukovací a opatřenou DIY elektrodami (MyStim), elektrošoky na maximum (kdo zná MyStim - síla 10, program M) a dva a půl litru teplé vody.

Vše jsem živě přenášela na chat Amaterů, ale ve tři ráno sem byla v místnosti sama. Po pár minutách přišel první host a pak i druhý, ale nikdo se neozval. Ta představa, že mě v takto ponižující chvíli, chvíli mojí bezmoci pozoruje někdo cizí byla neskutečně adrenalínová. 

Než jsem šla spát, bylo asi před čtvrtou ranní a na chatu v tu chvíli bylo kolem šsti lidí, kteří ale přišli až po mojí seanci. Tak jsme se minuli :-). I tak to bylo nádherné.

Velmi brzo, asi dnes chystám s webkou na amaterech další akci! Třeba se tam potkáme!

Budu ve Webkamera - Muži v dámském. Tak uvidíme, jestli se uvidíme :-)

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!