Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Outdoorový adrenalín

Kdo někdy vyzkoušel outdoor akci (ve spojení BDSM) a objevil tajemství toho adrenalínu, pravděpodobně ho tahle droga rychle dostala. 
Skrytá myšlenka hlodající někde hluboko, že v tom křoví se někdo může skrývat, uprostřed ničeho se náhodně vynořit mě neskutečně vzrušila i při dnešní obhlídce outdoor místa příští BDSM akce.

Představovala jsem si živě, jak dorazím na místo, civilně ustrojená. Prozatím o nic nepůjde, ikdyý další kroky povedou nezvratně k tomu, co mě způsobuje motýlky v podbříšku.

Svlékám si civilní maskování a brána nové dimenzce se právě otevřela. Stojím tam jen v červené minisukni, kalhotkách, podvazcích, sexy punčochách, vysokých kozačkách a černé halence. 

Je čas na další krok. Obřadně se zaposlechnu do zvuku toho místa. Najednou je intenzivnější. Dívám se do neprostupné houštiny a pomalu svlékám sukni. Halenku. A pak, pomalu stahuji kalhotky.

Klekám si ke stromu a přivazuji k němu ruce pomocí provazu a karabinek. Stačila bych se tak rychle odepnout, kdybys vyšel z křoví? 


Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!