Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Fantasie: Gang-bang hračka

Někdy sním, že jsem sexuální hračka pro více mužů. Řekněme tak pro čtyři...nebo hned pět.

V hotelovém pokoji mě v sexy šatech přivážou v pokleku k čelu postele, kolena široce roztáhnou od sebe, každé na jednu stranu postele, ruce natáhnou na postel. Jeden z mužů mi rozstříhává nůžkami šaty a rychle je strhává. Srdce mi strašně rychle buší. Muži kolem mě krouží. Sahají na mě. Jeden mě plácne přes prdelku. Bolí to. A pak. Kalhotky mi strhávají dolů. Cítím svoji nahotu.

Jeden z mužů si rychle svléká kožený pásek a začíná mě vyplácet na vystrčenou prcinu. ostatní postávají a evidentně se baví. Výprask pokračuje. Moje macatá prdelka mi rudne a celá hoří. Muži se střídají ve výprasku. Jeden po druhém. Jeden mi prsty hladí zadeček a zajíždí i do mezírky. Cítím je na svém análku.

První muž vsunuje svůj úd mezi moje macaté půlky. Marně svírám půlky prdelky k sobě. je ve mě, cítím jeho horko a vášeň a začíná mě ojíždět. Další muži mě střídavě plácají tvrdě po prdelce. Druhý muž s nepříjemně širokým údem. Hrozně to tlačí. Jeden z mužů mi staví svůj úd před obličej a já vím c mě čeká. Otevírám svá ústa a beru jej do pusinky. Zatímco se snažím muže uspokojit ústy a doufám, že si tak nakloním jeho přízeň, drtí mojí nebohou maminovkou prdelku muž s širokým údem a hned ho střídá další. Úleva. Tenhle pán je přírodou vybaven méně. Nevím co si o tom myslí on, ale já jsem ráda. 

To se ale nedá říci o čtvrtém. To jde schválně až nyní? Dlouhý, široký a sakra! ODva muži, každý z jedné strany mi roztahují půlečky, aby do mě mohl proniknout, zatímco další pevně drží moji pánev, abych se nemohla hýbat...


Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!