Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Nová galerie: Akční zboží

Ráda si hraju na půjčovnu, ve které jsem vystavena jako zboží k prodeji nebo zápujčce. A jako prdelatá mamina nějak nejdu na odbyt. Prodejce mě musí vystavit jako akční zboží ve slevě. Je to velmi ponižující!

Spoutaná, svléknutá a roztažená ležím na vyšetřovacím křesle a prodejce ke mně přivádí staršího muže s jeho mladým synem. Otec chce chlapce zaučit.

"A nebo tuhle maminu" hlaholí žoviálně prodejce a hrubiánsky mi poplácá po stehnu. 

"Pořádná maminovská prdel, macaté nožky, dneska máme v akci, tak berete?" Pokračuje ten hulvát. 

Ani nedutám a tiše čekám než se otec se synem rozhodnou. Prodejce, který už nervózně přešlapuje a chce mě udat za každou cenu sahá po posledních prodejních nástrojích: "Dám vám k ní zdarma elektro balíček! Dostanete tuhle elektro krabičku, je to to nejvýkonnější co tu máme a tuhle parádní anální elektrodu!"

V ruce se mu zaleskne stříbrný válec s pořádným kabelem a průměru alespoň tři a půl centimetru.

"Tak my ji teda berem" říká skoro s úlevou po náročném výběru otec. "Výborná volba, nebudete litovat. Tak já vám jí nejdřív připravím, umejem jí prdelku" sahá mechanicky a rutinně prodejce po připravené hadici vedoucí k vaku plném mýdlové vody...


Na moji novou galerii se můžete podívat zde...

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!