Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. SEX (s) můžem

Sex s mužem. Dneska jsem snila o našem Sexu. Pro mě tabu, prakticky do mojí třicítky. Vlastně mě to nezajímalo. Nevím, kdy přišel ten zlom. Už nějakou dobu jsem si hrála na holku a tak nějak mi začalo docházet, že k tomu patří i ten Muž na druhé straně? Ale předsudky, odsudky... Dnes jsem přemýšlela, že to může být vlastně úplně dokonalé. Kamarád, muži rádi experimentují, objevují, jsou v komunikaci o sexu otevřenější. Obecně, vím že jsou výjimky na obou stranách.

Bylo by skvělé, osvobozující, osvěžující, mít tady někoho s kým lze tenhle nekonečný svět možností objevovat. Pobavit se o něm. Otevřeně. Společně zkusit tenhle relax. Vše co nabízí (nejen) BDSM svět.

Stejně, jako zajít na masáž k muži, zasportovat si s kamarádem. To drtivá většina lidí nepokládá za zvláštní. A já tu hranici, vnitřně, prostě před nějakým časem posunula.

Je to "zakázané", podivné, lákavé, vzrušující, mrazící. Je to nové a moc mě ta cesta láká. I když s ní mám respekt. 

A budu ráda, pokud (třeba s pomocí tohoto blogu) najdu fajn Muže, kamaráda na sex ;-). Takže pokud Tě oslovuje tranny mamina se všemi svými přednostmi i nedostatky, je to něco co chceš vyzkoušet, uniknout ze stereotypu, objevit docela jiný, skvělý svět, napiš mi ;-).

A mezitím, než odpovím, mrkni třeba na tuhle inspraci


Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!