Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Video: Převýchova klystýrovým balónkem

Od mých prvních sexuálních představ, mě vzrušoval klystýrový balónek. Prostě totální fetiš! Jako by representoval to ponížení, erotický strach s "nepříjemné" a ponižující procedůry. Je to takový artefakt, stačí, když někde leží hezky vystavený jako hrozba: Když budeš neposlušná (holčina, mamina...)...

Spoutáváš si mě s pomocí desky s otvorem, do kterého mi zamykáš krk a současně mám k němu připoutány obě ruce. Stehna mi stahuješ velmi pevně k lýtkům. Klečím, špulím prdelku a Ty přistupuješ k mé tváři. Roubík do pusy. Nemáš náladu poslouchat moje stížnosti a prosby.

Přemisťuješ se k prdelce a klystýrkování začíná. Naplňuješ první balónek a já cítím jak do mě tlačíš teplou vodu. Cítím ten proud a začíná se ve mě probouzet rozkoš živena panikou z té absolutně bezmocné polohy. Druhý balónek. Třetí. Další...cítím jak do mě pumpuješ jen vzduch. Bublá to v celém bříšku a celým tělem prostupuje masivní vlna rozkoše... Mrkněte na inspirující video.
 

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!