Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Zašpuntovaná hračka

MIluji tu představu, že jsem něčí hračka. Sexuální samozřejmě. Hraje si se mnou, ale je v tom i něha, závislost, oddanost. Nahou, s roubíkem v pusině a dokonale červenou (a stále pálící a brnící) prdelkou mě po dvoulitrovém klystýru teplou vodou zasouváš nafukovací anální dildo do mojí chvějící se prcinky.
Cítím jak mi s každým zmáčknutím dokonale vyplňuje mojí dírku. Klečím, nahá, chvějící se. Toužím vypustit vodičku z bříška, představuji si tu úlevu, ale nafouknutá zátka v prdelce nepustí ven ani kapičku.
Nemůžu žadonit, prosit, přesvědčovat, protože ústa mám stejně jako macatou prdelku zašpuntovanou roubíkem. Jemně se usmíváš. Jak dlouho mě takto necháš? Bavíš se mojím zoufalstvím. Cítím jak se propadám do naprosté odevzdanosti. Jsem Tvoje hračka.


 Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!