Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Čekání na ...

Jsem vášnivá "klinik" fetišistka a tak si hraní na doktora a pacientku užívám i když už jsem velká holka. nebo spíš mamina ;-). 


A co opravdu zbožňuji a doslova mě rozpálí do červena, je, když ležím na vyšetřovacím křesle, nohy roztažené v podpěrkách, špulím nahatou prcinu a jsme právě po pořádném klystýru. Bříško dokonale napumpované vodou a prcinku mám zašpuntovanou cévkou. Pan doktor jí uzavře a odpojí od ní hadici irigátoru. Voda mě v dupce pořádně tlačí, stydím se, ošívám se a strašně si přeji utíkat na toaletu.
Ale pan doktor něco pořád řeší u stolu. Pět minut. Odchází do vedlejší místnosti. Už to fakt nevydržím! Deset. Naštěstí se vrací! Připravuji se vstát z křesla a už skoro cítím tu úlevu.


Ne. A ne. Pan doktor mě jemně tlačí zpátky do křesla. Bohužel, prý mám moc velkou prcku a musíme ještě přidat více vody. Připojuje zase hadici irigátoru, otáčí kohoutkem a já s hrůzou pozoruji jak do mé prdelky zase natéká teplá mýdlová voda... 

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!