Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Video Self-spanking

Víte co mě fakt super vzrušuje? Když si dělám self-spanking podle spaningového videa! Je to dvojnásobně ponižující a dvojnásobně vzrušující. Nejdříve si vyberu nějaké skvělé spankingové video, nebo ho někdo vybere za mě (nebo si jej vylosuji) a pak se musím vyplácet přesně jako na tom videu. Stejný nástroj. Stejný stupeň nahoty. Stejná poloha. Stejné tempo. 


Self-spanking je jako masturbace. Je to zdravá forma sexuálního uvolnění a pozitivní relaxace. Někdo se vzrušuje stimulací svých intimních míst, někdo vezme do ruky třeba pořádně paddle a naplácá si na prdelku. Efekt je stejný a navzdory tomu, že to druhé je trochu netradiční, je to jen jiná cesta ke stejnému cíli. pro řadu lidí bude vždy masturbace a self-spanking něco druhořadého, nouzového. Já to tak nemám. je to něco jiného, než s jiným člověkem. Občas dokonce i lepší. My známe sebe, své potřeby a touhy nejvíc. Kdo jiný nás dokáže potěšit lépe? :-)
Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!