Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Zítřejší noční trest

Tak zítřejší noc bude hooodně zajímavá... vlastně mi ani nedochází, že už je TO zítra a co všechno prožiju...někdy mezi 2:00 - 2:30 ráno mě zvuk alarmu probudí ze spánku a já budu muset doslova pelášit jen v sexy noční košilce a kalhotkách dolů do studeného a nevlídného sklepa... A tím vším začne můj akční týden.

 


Je to hodně stresující představa, jak osaměle ležím v tom neútulném prostoru, spoutaná, s rozatežným klínem a vyšpulenou prdelkou. A vyděšeně hledím na svůj nový vynález, Parní lázně, strojek, který vyrobí horkou páru, smíchá je se vzduchem a pod tlakem jí nažene do mé macaté maminovské prdelky...
Původně jsem nocí vůbec začít nechtěla...ale touha a adranalín si řekli jinak. A tak jsem upravila formulář pro trest, který teď začíná právě TOU nocí.

Tak mrkněte. A získejte za jeho vyplnění nějaké bodíky na amaterech.com. První nadšenec už ode mě bodíky dostal! Čím přísnější na mě jste, tím více bodíků :-)
Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!