Jsem transvesti (crossdressing) MILF Karolína. A toto je můj nekomerční BDSM porno blog. Dokonalý výprask

 

Tohle video mě přivádí k pocitu absolutní blaženosti, rozkoše a nadšení. Tak takhle má vypadat krásný, tvrdší S/M výprask... žádné bezhlavé mlácení, ale pomalé zpracování zadečku a subinky.

Skvělá bondage pozice s roztaženýma nohama a vyšpulenou prcinou. Postupné přitvrzování výprasku z pohledu volby nástrojů i síly ran a nakonec ošukat tenhle červený zadeček... Fantastické a neskutečně rajcovní!

A protože jsem poslední dobou pěkně nadržená, mám více času a hlavně, jsem pořádně zlobivá, kdyby si mě chtěl takto nějaký muž zpracovat, napište mi a něco můžeme podniknout!

Musela bych se před tebou svléknout jen do kalhotek a ty by sis mě spoutal na posteli přesně podle videa.
Pak bys mi nůžkami rozstřihl kalhotky a stáhl je. Do těla by vjel pocit studu a bezmoci. Chvilku bys dlaněmi hladil moji nahatou prdelku. A pak by přišel na řadu první nástroj...

Ad code

TEXT NA TÉTO STRÁNCE JE VÝHRADNĚ EROTICKOU FANTASIÍ! BDSM NENÍ O NÁSILÍ. VŽDY DOBROVOLNĚ, ROZUMNĚ A SE SOUHLASEM VŠECH AKTÉRŮ!

Ad Code

OBSAH WEBU URČEN STARŠÍM 18-TI LET! OBSAH STRÁNEK JE POUZE EROTICKOU FANTASIÍ. PRAKTIKUJTE BDSM VŽDY BEZPEČNĚ A KONSENZUÁLNĚ!