top of page

Čekání

BDSM erotika je stav mysli. Je minimálně tak o emocích a tom co prožíváme, i když se nic fyzicky neděje. Pro mě není BDSM jen akční, fyzická věc. Miluji na něm odpírání. Kontrolu. Oddalování. Čekání. Těšení se. O tom je pás cudnosti. Klečení po výprasku. Čekání na trest. Je i o zkoušce vůle.

Dostávám od Tebe do bříška klystýr. Dva litry teplé vody. Bříško mám plné, nafouknuté. Odcházím rychle na toaletu, ale Ty mě rázně zarazíš. Ještě ne. Mám si lehnout na stůl. Přivazuješ mě k němu. Za ruce. Za nohy. Cítím pod sebou pevnou, studenou desku dřeva. Masivní provazy drží moje kotníky i zápěstí.

Sedáš si poblíž stolu, do křesla. Otvíráš knížku. 

“Jestli ti jenom kapička unikne z prdelky, dostaneš ještě další vodu a pořádný výprask!”

 Prozatím to ujde. S roztaženýma nohama, spoutaná, s nasazeným akrylátovým pásem cudnosti se cítím hrozně zranitelná. Pozoruji svoje nafouknuté bříško ve kterém mi to pořádně bublá. Přichází první vlna nucení. Vodička tlačí a já usilovně svírám půlky svojí prdelky. Zrychlené dýchám a prosebně se na Tebe dívám. Jen letmo vzhlédneš od knížky a pak klidně pokračuješ v četbě. Tuším, že jsi tou hrou vzrušený jako já. Ale roli hraješ perfektně. Další vlna. Svírám půlky prdelky jak jen to jde, nohy se mi napínají v křeči, zápěstí se kroutí v pevném provaze. Prosím, moc prosím! Vstáváš. Ubrouskem setřeš klidně drobnou loužičku vody u mého zadečku. A se stejným klidem mi do něj zavádíš nafukovací cévku. 

Nezvládla jsem to. A vím co mě čeká…


Commentaires


bottom of page