top of page

Jarní šmírák 2024 je opět tady:

Pojď se na mě podívat na živo!

Čistá prdelka


Můj super erotický super sen? Vyšetření od muže. Já, mamina s macatou prdelkou, Ty, nekompromisní pan doktor.

A jak takové vyšetření probíhá? Na stotisíc způsobů! A tohle je třeba jeden z nich. V Hlavní roli: Stud. Fantastický relax, ve kterém člověk odhodí všechny svoje masky, i když zrovna jednu latexovou má na tváři. A hlavně zábrany. No a o to ve skvělém sexu jde především!

Přicházím za Tebou v sexy šatech na vyšetřovnu. Trochu rutinně se mě ptáš, co mě trápí. Vymyšlený scénář je jasný, ale i tak se v této hře reálně zdráhám. Stud má stále pořádně navrch a vede 99:1!

Ošívám se a rozhodně to nehraju: “Chtěla jsem vás, pane doktore…” začnu nesměle, zamlželým tichým hlasem.

“Chtěla jsem vás poprosit…potřebovala bych udělat klystýr. Chtěla bych manželovi udělat  k narozeninám překvapení s análním sexem, tak jsem vás chtěla jako poprosit…”

“Dobrá, dobrá…” přerušuješ mě, skoro znuděně. “Tak se svlíkněte a posaďte se na kozu”.

“Kalhotky úplně?” ptám se nervózně.

“Jo, jo, úplně prosím vás” odpovídáš stejně nezůčastněně.

Otáčím se k Tobě zády a nervózně si svlékám pod šaty kalhotky a jdu k vyšetřovacímu křesle.

“Myslel jsem úplně do naha paní. I ty šaty prosím vás. Botky si nechte ať nešlapete na podlahu, je studená…”

Rozechvěle a trochu nešikovně si svlékám šaty.

“I podprsenku radši, ať vás nezmáčíme.”

Nahatá si sedám do vyšetřovacího křesla a roztahuji nohy do podpěrek.


“Roztáhněte si prosím půlky zadnice Karolíno. Nebojím se, zavedu vám teď nafukovací cévku, hlavně se uvolněte.”

Cítím jak mi pomalu zasunuješ balónek análné cévky a poté jej pořádně nafukuješ.

“Děkuju, ruce si můžete dát za hlavu.”

“Tak anální sex, říkáte? Kdy jste byla naposledy na velké?”

“Dneska ráno” zašeptám.

“Hmmm, dobře, no raději si vás zafixuju, nebojte”.

Řemeny mi přivazuješ zápěstí i kotníky k vyšetřovacímu křeslu.

“Tak Karolínko, dáme raději dneska tři litříky, ať mám jistotu, že budete dobře pročištěná”

Pořádně ve mě hrkne. Projíždí mnou obrovská vlna vzrušení, adrenalínu i strachu. Přinášíš vak s vodou a podle rysky poznávám, že jsou v něm dva litry. Minuty plynou a zřetelně vidím, jak se mi zvětšuje moje bříško. Miluji tenhle pocit absolutní odevzdanosti, kdy napětí přechází v úplné odevzdání se. Vak s vodou je už skoro prázdný, zatímco Ty sedíš za notebookem a jen občas po očku se na mě podíváš. Tlak v bříšku už je opravdu veliký. Zhluboka dýchám a propínám pánev. Poslední kapky vody stečou hadicí a je to tak akorát! Vstáváš od počítače.

“Tak se na to podíváme. Zhluboka dýchejte Karolíno a myslete na něco hezkého, třeba že jste na pláži. Přidáme ještě litřík Karolínko. Musím do vás dostat víc vody, nedá se nic dělat. Takhle velká zadnice potřebuje alespoň tři litry, to jsou léta praxe! Já vám teď nasadím raději do pusiny roubík, ať nám tady nekřičíte.”

Než se naděju, dostávám do pusy kuličkový roubík. Pomalu do klystýrového vaku doléváš další litr teplé mýdlové vody a já se zděšením sleduji jak bublinková voda opět naplňuje hadici a začíná proudit do mého naplněného bříška. Jednou zmáčkneš pumpičku nafukující balónek cévky v prdelce, aby se ještě více zvětšila a dokonale tak zadeček utěsnila. Ani jediná kapka nesmí utéct. Vzdávám se, uvolŃuji napětí v celém těle, jen ležím a nechávám v sobě rozlévat vlnu vzrušení, bezmoci a všech těch zvláštních fyzických pocitů…

A jak bys mě na vyšetřovací “koze” viděl doopravdy? Podívat se můžeš na na fotku níže. Tak půjdeme se poznat a pak to třeba spolu zkusit?


bottom of page