top of page

Ústy

Co pro mě znamená orální sex s mužem? Myslím, že pro spousty gayu nebo bisexuálu je to prostě jedna ze sexuálních praktik. Pro mě, je to něco zcela vyjímečného. Něco na samém vrcholu toto, co se s tím druhým dát prožít. Něco, čím se šetří. 

Je to můj trest a odměna pro Tebe. Je to dar a služba slasti, kterou mohu dát.

Když mám nasazený pás cunosti, takže sama nemohu naplno procítit svoje vzrušení a zároveň Ti s něhou poskytuji tuto rozkož, je zřejmé čí v té chvíli jsem.

Protože je tahle praktiku už opravdu explicitní, tak k ní mám takový rozporuplný pocit, jako z něčeho zakázaného. A protože v celém BDSM volím cestu rozumně a bezpečně, tak i v orálním sexu volím, že bez ochrany (třeba s vůni ovoce) ani polibek. Zdraví a hygiena na první místě!

A jak by náš (třeba první) orální sex mohl probíhat? Přivedl bys mě tam, kam bys potřeboval. Udělal si ze mě svoji oddanou hračku.

Nejdříve opravdu důkladný výprask nahaé prdelky. Žádné lehtání. Žádné naznačování. Krásně, až bych jí měla sytě červenou, hořící a ani sednou by se mi nechtělo!

Pak bys mě pevně spoutal a důkladně mi napustil bříško teplou mýdlovou vodou. A protože dnes se blíží Ta vyjímečná chvíle, dostala bych (jako pořádně zlobivá mamina) hned dva a půl litru teplé vody.

Necháváš mi zadeček dokonale zašpuntovaný nafukovací cévkou (Aby ani kapka neunikla). Můj pocit bezmoci a zoufalství, stejně jako rozkoš dosahují hranice balženosti. Ale pevně zamčený pás cudnosti nedovolí její materializaci.

Nahá, s červenou prdelkou, pásem cudnosti, obojkem na krku a koženými pouty na zápěstích i kotnících, rozechvělá s těhulkovským bříškem se před Tebe obřadně klekám.

Ve vlnách mě teplá voda tlačí v prdelce a já rozechvěle rozepínám Tvé kalhoty a něžně je stahuji. Svlékám si Tě do naha. Nikdy jsme Tě nahého neviděla. Sám si natahuješ kondom a já se ústy přibližuji ke Tvému ztpořenému údu.

První dotek rtů a pak jej objímám. Rukama jemně hladím Tvé boky a přejíždím na Tvůj zadek. Začínám Tě lskat a dráždit jazykem. Vím, že musíš být spokojený…


Comments


bottom of page