top of page

Analní dril(l)

Dril je v češtině nácvik. A v angličtině drill znamená vrtat. Je to taková slovní hříčka. Anální dril(l) je jedna z mojich obávaných převýchovným metod, ideální pro neposlušné macaté prciny, jako je ta moje.

Anální vrtačka nevrtá, ale má linární pohyb. 

Strašlivě mě vzrušuje jedna (tradičně) ulítla fantasie. Omylem si před Mužem prcnu. Jen ta trošku, ale dost na to, aby to slyšel. A Muž se hned rozhodne jednat: Protože je moje prcina zjevně poslušná, potřebuje vytrénovat. Musím se vysvléknout od pasu dolů do naha, Muž mě spoutává s roztaženýma nohama a vyšpulenou prdelkou. Zápěstí mi svazuje ke kotníkám a následně zavěšuje roztažené ke stropu. Jsem naprosto bezbranná a čekám, jaký trest si pro mě připraví.

“Dám ti do pusiny radši roubík, ať nerušíme sousedy, asi se ti nebude líbit, co se bude dít Karolíno” a hned dostávám do pusy velkou kuličku.

“Až si příště budeš chtít prcnout, tak nejdřív musíš poprosit o povolení. Vždycky si přede mě klekneš, roztáhneš nohy, vyšpulíš prdelku a pak mě poprosíš. Mělo tě to napadnou, ale jsi prostě hloupá trans mamina. Dneska tě za to musím bohužel potrestat. Nejdřív ti budu muset tu tvoji tlustou prdel napumpovat a pak dáme anální vrtačku.”

Než se naděju mám v prdelce hadici připojenou k pumpičce a začínáš mi do prdelky pomalinku pumpovat vzduch.

“Dáme pro začátek půl litříku, ale jestli ti vzduch unikne, budu ti muset přidat Karolíno, jasný?” Zatímco do mě proudí při každém zmáčknutí vzduch a v prdelce roste tlak, úzkostlivě svírám análek kolem hadičky, aby žádný vzduch neunikl. Naštěstí se mi to povede a trochu tuším, že Muž je vlastně nespokojený, protože se těšil na tvrdší trest. Ale slovo Muže je slovo muže. Bere do ruky anální vrtačku a připojuje na ní docela velké dildo. Tuhle velikost znám a je tak akorát na hraně toho co moje prdelka příjme. Přikládá mi jeho oblý konec k dírečce a jemně tlačí dovnitř. Hlouběji a hlouběji. A pak, mačka tlačítko. A práce vrtačky začíná. Celá má nebohá prdelka se zatřese a spolu s ním i úd zamčený v páse cudnosti. Muž pokládá vrtačku na postel a ta stále vykonává svoji práci v mé nebohé dupce. Postaví proti mému roztaženému klínu veliké zrcadlo, abych mohla sledovat svoje dokonalé ponížení. Macatá prdel pořádně roztažená, v análu zasunuté dildo. Půlečky se natřásají, zatímco dildo rejdí v roztažené dírečce. Tak tohle důstojné rozhodně není!

“Příště to Karolíno bude mnohem horší”, chytá muž vrtačku zase do ruky a jemně jí celou zasouvá a zase vysouvá. Pak jí zase pokládá a rychle si vysvléká kalhoty i trenýrky. Jeho úd je dokonale ztopořený a cítím jak strašně je vzrušený.

Vypíná vrtačku a vytahuje jí z mojí prdelky. “Zasunu ti teď hadičku do prdelky a nesmí z ní uniknout žádný vzduch, jasný!” Ale to je přece nesmysl! Když mi zasune hadičku, můžu svoji nebohou dírečku svírat jak chci, ale vzduch z bříška unikne naprosto samovolně!

“Běda ti, jestli to z té hadičky zasyčí Karolíno!” Pak odpojuje od hadice pumpičku a zasouvá mí jí do prdelky. Přesně podle očekává to z hadičky hned zasyčí, z bříška natlakovaného vzduchem.

“Já jsem tě Karolíno varoval! Zase mi tu vypouštíš vzduch z té svojí tlusté prdele!” Muž ponechává hadici v prdelce, připojuje zase pumpičku a začíná jí mačkat.

Cítím strašný pocit nespravedlnosti a podvodu. Tahle hloupá zámiňka! Vidím jak vzrušený Muž je a je mi jasné, že jen hledal způsob jak mě trestat. Jeho úd jemně pulsuje vzrušením, zatímco mačká pumpičku. Jeho zrak skenuje střídavě moje nafukující se bříško a roztaženou prcku.

“Dáme půl litr a začnem vrtat!” Litr vzduchu v bříšku už je pořádně cítit. Zasouvá zase vrtačku a moje ponížení pokračuje. 

“Místo toho, abych šel už v klidu domů, tady musím řešit tvojí tlustou prdel” předstírá, jak moc ho moje utrpení vlastně otravuje. “Stačilo jen, abys prostě vydržela, ale s tou tvojí tlustou prdelí je pořád nějaká potíž!” pokračuje v lamentování zatímco rukou zasouvá a vysouvá cukající dildo na vrtačce…

Comments


bottom of page