top of page

Autosex

Tento text je POUZE erotickou fantazií, kterou jsem nikdy nerealizovala a ani realizovat nechci. Jsou v ní praktiky, které nelze vnímat jako bezpečné, konsenzuální a já konsenzualitu – souhlas všech stran vždy požaduji!
Některé praktiky popsané v této fantasii jsou také za hranici bezpečného a rozumného BDSM, takže je doopravdy zažít nechci a ani vy je nikdy doopravdy nezkoušejte na sobě ani nikom jiném!
POUZE FIKCE! Popsané praktiky jsou absolutně v rozporu s lidskou anatomii a bezpečným BDSM a v realitě by vedli k ohrožení zdraví a života!

TIP: Jak na bezpečné BDSM v realitě? Informace hledej zde...

Opravdový americký truck tvého známého míří kamsi za město. Ze zadních sedadel skoro nevidím do předu. Tak je to auto mohutné. Dopředu na tebe, na sedadle spolujezdce a tvého známého. Viděla jsme ho dnes poprvé. Vypili jsme jedno rychlé kafe a jede se do akce.


Akce. Nic jsi mi neřekl. Před týdnem zazněli pojmy jako změna, překvapení, adrenalín, něco co jsem ještě nezažila. Sex se dvěma muži? Trest dvěmi muži? Vím že máš fantasii a stále dokážeš překvapit.


A tak sedím vzadu tiše jako myška. S kuličkovým roubíkem v puse, který jsem dostala jako první věc v autě ani jinak nemůžu. Při tom bych se ráda zapojila do živelného hovoru těch dvou muží v předu o amerických vozech. Alespoň, abych pod tíhou stockholmského syndromu trochu uvolnila to podivné napětí ve mně.


Tiše tak sedím na hopavé měkké sedačce z pravé kůže ve světle hnědé barvě a prohlížím i až ornamentní prošívání textilie ve voze. Červené kratší sexy šaty, silonky, lodičky. Samozřejmě povinná výbava. Ne nemluvím o autolékarničce nebo výstražném trojúhelníku. Povinná výbava trans maminy je zamčený pás cudnosti. Kožené pouta na zápěstí a kotnících. Ty jsi dole spojené asi dvacet centimetrů dlouhým nebo spíše krátkým řetízkem. A pouta na zápěstí pro změnu ještě kratším řetízkem připnutá k objku na krku. Vše opatřeno malými zámečky.


Míříme za Bratislavu a dál směrem k Maďarsku. Zrušený hraniční přechod. pánové mají asi rádi adrenalin. Pohraničníci tu ale nejsou a jede se dál. Ten skoro únos do zahraničí mě zneklidňuje. Zamračeně vyhlížím rovinatou krajinu za okýnkem.


Snad nás nezastaví policie, podivně by se to vysvětlovalo. Ale alespoň by to ukončilo tuhle podivnou hru, kterou jsme začala hrát a už nejsem přesvědčená, že to byl dobrý nápad.


Sjíždíme z dálnice na okresku a po chvilince zabočujeme na lesní cestu. Motore se zastavuje,. Venku kvákají žáby. mám z toho nedobrý pocit. Ale pořád jsi tu ty, jistota spolehlivosti a důvěry. Známe se nějakou donu, ale je to dost? Dost na bych dala ruku do ohně že tady v cizině, na opuštěné lesní cestě...


Dveře vedle mě se otvírají. vytahuješ mě z jedné strany a cizinec pomáhá z druhé. Není to nijak násilné, spolupracuji a nervózně se soukám, seč mi řetízky a omezený prostor dveří dovolí ven.


Je příjemné teplo. Les něčím voní. Vodou? Žáby? Asi musí být blízko rybníky. Nevím proč o tom teď přemýšlím a jaké temné myšlenky mě napadají.


Muži mě nasměrují k zadní části vozu. Ještě stále mě fascinuje, jak je mohutný. Jak je korba vysoká. Staví si mě zády ke korbě. Vytahuješ nůžky a rychlým pohybem vyhrnuješ šaty, na třech místech přeřízneš krajkové kalhotky a stejně rychle a beze slova mi je i před zcela cizím mužem stáhneš.


Cizí muž sahá pro něco do korby a vytahuje z ní kelímek průmyslové vazelíny, jakou se mažou stroje. Navleče si barevnou pracovní rukavici a na prsty nabere pořádnou porci mazadla. A pak jí důkladně namaže kouli tažného zařízení...


Už není pochyb... Muži mě rychle chytají, každý z jedné strany pod rameny. Jako zraněnou osobu mě nadzvedají. ty dvě mohutné postavy. Mých 65 kilo je pro ně nic. Druhou ruku každý z mužů provleče pod mým kolenem. Nadzvednou mi prdelku nad namazanou kouli. Teď se začínám spínat. Napínám okamžitě všechny svaly a snažím s jim vyškubnout.

Příval adrenalinu mě v panice spíše oslabuje. Jako bych rychle ztrácela dech í sílu.


Ale zvednutá ve vzduchu nemám vlastně žádnou oporu čehokoli. Je to jako stav beztíže. Dvě postavy přikládají mojí prdelku na kouli. Je studená. Pak oba skoro synchronizovaně vytahují zjevně připravené kurty z korby. Na kžadé straně. Plán byl dokonale propracovaný. A stejně sehraně mě oba současně kartami přivazují roztažené nohy ke korbě. Kotníky, pod koleny, kyčlemi. Vytváří jakousi houpačku ve které budu zavěšena s roztaženýma nohama. A ačkoli se pořád silně bráním, moje možnosti jsou s pevným svázáním menší a menší.


A pak mě ty dvě postavy pomalu pouštějí a přenechávají úlohu postroji z kurten, kterými mě ke korbě přivázali. Velmi pomalu, tak jak mě spouštějí cítím i rostoucí tlak tažné koule na můj análek. Muži jemně nasměrovávají mojí dírku, aby dokonale seděla na kouli. Gravitace pracuje pro ně a proti mě. Nemusí tlačit. To přitažlivost teď tlačí kouli do mého análku, tak jak mě nutí si sednout níže. Tlak je obrovský!


Funím a snažím se křičet do roubíku. Moje prdelka! Ta koule mi jí roztrhne! Do očí mi vjíždějí v zoufalství slzy. Cítím jak mi koule zajíždí hlouběji a hlouběji do mé maminovské prdele!


A pak za zastaví. Jsem na ní dokonale nasedlá. Muži seřizují a upevňují kurty, takže jsem naprosto dokonale svázaná. S tažnou koulí v prdelce. Usedavě se rozpláču. Přes kuličkový roubík mi tečou sliny, a míchají se se slzami.Můj penis smutně visí zamčený v pásu cudnosti. Muži rychle nasedají do auta, motor americky zaburácí a vůz se pomalu dává do pohybu. Mé tělo drží dokonale pevně. Ani pohupování vozu ale kouli, na které jsme doslova napíchnutá z prdelky neuvolní.


Vůz pokračuje dál po lesní cestě. Brečím. Bojím se. Několik minut čirého zoufalství. Hustý listnatý les se rozestupuje, prostor kolem mě zaplavuje oranžové světlo. Z lesní cesty vjíždí truck na obrovské dálniční odpočívadlo pro kamiony. Zastavuje na okraji a vypíná motor. Asi padesát metrů začíná nekonečná řada kamionů, mezi nimiž se v letním podvečeru sem tam mihne postava řidiče.


Mojí trýznitelé vystupují. Odcházíš kamsi na parkoviště a ponecháváš mě s cizincem. Nůžkami a silou mi trhá mé krásné červené šaty a ponechává naprosto nahatou.


Vracíš se. Poprvé za celou dobu na mě promluvíš: "Říkal jsme ti, že to bude něco extra! Dneska tě tu budeme prodávat kamioňákům na anální sex. Prdelku budeš mít hezky uvolněnou a chlapy aspoň uvidí, že se tvůj análek dá použít jako kundička! Za chvilku přijdou dva Poláci. Dáme cígo?" otáčí se pak bez dalšího komentáře k cizímu muži...Tento text je POUZE erotickou fantazií, kterou jsem nikdy nerealizovala a ani realizovat nechci. Jsou v ní praktiky, které nelze vnímat jako bezpečné, konsenzuální a já konsenzualitu – souhlas všech stran vždy požaduji!
Některé praktiky popsané v této fantasii jsou také za hranici bezpečného a rozumného BDSM, takže je doopravdy zažít nechci a ani vy je nikdy doopravdy nezkoušejte na sobě ani nikom jiném!
POUZE FIKCE! Popsané praktiky jsou absolutně v rozporu s lidskou anatomii a bezpečným BDSM a v realitě by vedli k ohrožení zdraví a života!

TIP: Jak na bezpečné BDSM v realitě? Informace hledej zde...

Comments


bottom of page