top of page

Brutálně šukaná

Víš, co bych chtěla fakt zažít? Být krutě análně šoustána do své macaté prdele pomocí šukacího stroje! Občas, když se v noci vzbudím, vzrušená a vlhká sním v tichu noci…

Sedím. Spoutaná. Ve vyšetřovacím křesle. Nohy v podpěrách Roztažené. Pevně přivázané. Špulím svoji trans maminovskou prdel do velikého zrcadla před sebou. Sleduji hrudník se silikonovými prsty jak se rychle a mohutně zvedá pod úzkým sexy korzetem.

K mému roztaženému klínu, ten pro mě neznámí starší muž přisouvá mohutný šukací stroj. Je to zdatný kutil. Tohle není čínská mašinka. Je velký. S ocelovým rámem. A z mohutného kovového ramene vede tlustá pneumatická trubka. Tahle mašinka je totiž poháněná kompresorem, jak si rychle vyvozuji. Mno, nějaké základy techniky mám. Prošedivělý muž s hekáním připojuje hadici k tlakové nádobě se stlačeným vzduchem nebo plynem. 


Polykám, veliký kuličkový roubík docela tlačí v puse ze které mi trochu tečou sliny. Je to nedůstojné. Muž nic neříká. Seznámili jsme se přes inzerát, v dopisech působil sympaticky. Tady ne. Měla jsme říct ne? Přemýšlela jsem o tom. Nepříjemno roste. Není mi sympatický. Ani jednou se neusmál. Tváří se skoro otráveně. Netuším co si myslet. Teď přichází k mému rozkroku a v ruce drží…zatraceně velký umělák. 

V průměru tak tři a půl centimetru. Co si myslí, tohle se do mé prdelky nevleze! 

Funím do kuličkového roubíku, ale to už mi tlačí tu velkou věc do mé nebohé prdelky. Pomáhá si dvěma prsty, kterými roztahuje moje půlky. Strašně to tlačí, moje nebohá prdelky pukne! Věděla jsem, že tohle je blbý nápad! Přestaň! Už skoro křičím, ale muž, skloněný nad mojím obnaženým klínem naprosto nereaguje. Půlka té velké hrůzy je v mé prdelce. Vidím ten děsivý obraz před sebou. 

Muž bere do ruky dálkový ovladač a mašina se s elektrickým zvukem dává do pohybu. Tak není pneumatická, co to? Mohutný umělák pomalinku vjíždí do mé prdelky. Dál a dál. Okamžitě se snažím celou prdelkou sunout do zadu, ale mohutný kožený pásek, které mi spoutal kolem kyčlí dovolí maximálně cetimetr. Tak teď teprve pociťuji opravdové vyděšení. Celá ta věc vjíždí hlouběji a hlouběji do mé nebohé prciny až se zastaví na konci, u umělých koulí. Ty narazí do mých rozechvělých půlek a umělák mění směr. Ven. Dovnitř. Muž zvyšuje tempo. Ven. Dovnitř!

Muž se opět s hekáním sklání k té podivné tlakové láhvi. Láhvi co šukací mašinku zjevně nepohání. Láhvi jejíž účel mi byl prozatím utajen. Muž cosi nevrle mumlá a poté otáčí kulatým regulátorem na láhvi. Ozve se zasyčení a témeř ve stejný okamžik ucítím v zadečku náhlý tlak a zabublání. Tohle znám! Srdce vyděšeně poskočí. Něco mi teď přes umělák neustále šukající mojí prdel proudí do zadku, něco mi plní bříško. A zatraceně rychle! Vyděšeně hledám na muže. Beze slova pozoruje umělák zajíždějící do mé vystrčené prdelky. V bříšku to mohutně bublá a naprosto jasně začínám cítit jak tlak nepříjemně roste.

Celým tělem prochází mrazení a pocit naprosté bezmoci. Odevzdání. Resignace. Moje macatá prdelka se natřásá pod silnými přírazy umělého údu a bříško začínám mít zatraceně nafouknuté! Prosím! Upím do mohutného roubíku a vyděšeně valím oči na muže. Ten ale jen stejně utahaně otáří regulátorem na tlakové láhvy. Tlak vzroste ještě o něco více. Bříško už mám skoro jako těhulka. Nevěřícně zírám na to, jak je nafouknuté. Tlačí mě v něm snad každá buňka. Já prasknu! Už to nevydržím. Cloumám nebohým tělem v křesle, ale pevné kožené řemeny skálopevně drží.

Muž ležérně vypíná šukací stroj a pomalu vytahuje umělák z mé nebohé prcky. Hned na to, naprosto neovladatelně ze zadečku vyráží mohutný proud plynu. Obrovská úleva! Zpocená a udýchaná. V extázi. Z toho co jsme prožila. Co ještě prožiji.


Tento text je pouhou erotickou fantasií. Nikdy jsme jí neprožila a ani prožít nechci. Popisované praktiky jako je nedobrovolné omezování svobody, sexuální styk a podobně jsou pouhou fantazií a nepatří do světa BDSM. Pro všechny BDSM praktiky vždy platí: Dobrovolně, rozumně, bezpečně! Se souhlasem a dohodou mezi všemi účastníky. Vždy se domluvte na ukončovací frázi STOPCE.

コメント


bottom of page