top of page

Efektivní domácí spanking

Skvělý tip na rychlou, efektivní a moc sexy (a super ponižující) bondage třeba k rychlému rannímu výprasku…

A moje PLUS fantasie? Je ráno po noci, kterou jsme spali ve stejném pokoji. Včera jsme měli divokou společnou seanci a tak ještě zahrabaná do peřin třídím myšlenky, pocity a vzpomínky.

Chce se mi prcnout, ale prostě se to nepovede potichu. Několik sekund poté slyším jak vstáváš z postele, něco hledáš po pokoji a poté si to zamíříš ke mně.

Zhurta ze mě strháváš peřinu.

“Prdět mi tu nebudeš!” Svoji velkou a hřmotnou postavou mi rychle spoutáváš kotníky, zápěstí a než se stačím ještě zcela neprobraná vzpamatovat, ležím s vyšpulenou prdelkou spoutaná k pelesti postele. Zápěstí ke kotníkům, mezi nimi kratší rozporka a vše natažené za hlavu.Do pusiny dostávám velký kuličkový roubík. Srdce mi buší a netuším se bude dít. 

“Až si příště budeš chtít prcnout, půjdeš nejdříve za mnou a požádáš o svolení!”

Hned na to bereš do ruky větší dřevěnou vařechu a moje nebohá prdelka dostává pořádný výprask. Rudne. Pálí jako oheň. Rány pleskají a má macatá prcka se při každé z nich otřese. Sedneš si vedle mého těla a přidržuješ mi pánev, zatímco mě vyplácíš, abych se nemohla ani trošku pohnout.

Vstáváš. Vnímám svůj rozbolavěný zadeček a snažím se vymanit z bondage, kterou jsi na mě připravil. Ale umíš svoji poutací práci dokonale. 

Přicházíš se vzduchovou pumpičkou. Nafukovací balónek s ventilkem a dlouhou oranžovou pryžovou hadicí. její konec mi zručně zastrčíš do prcky asi pět centimetrů hluboko. 

“Za to tvoje prdění dostaneš odpovídající trestík Karolko. Půl litru vzduchu a půl hodiny se zašpuntovanou prdelí!”

A hned na to začínáš pomalinku pumpovat. S každým zmáčknutím uslyším zaprdění v mém zadečku. Tlak v bříšku pomalinku roste. Kručí to v něm. Bublá. Ale ty jen monotónně mačkáš pumpičku. Jedno zmáčknutí je 30 mililitrů. Zmáčkneš balónek třicetrkát. Vytahuješ hadici z roztažené prdelky a zasouváš mi do ní nafukovací anální kolík. Několikrát zmáčkneš jeho pumpu. Hlasitě zanaříkám, protože cítím jak mi roztahuje nebohou dírečku. Několikrát za něj silně zataháš, aby ses přesvědčil že dokonale drží. Pak na mobilu nastavuješ budík.

“Půl hodiny a ještě dáme výpraskovou desetiminutovku!” Do ruky bereš kožený pásek a moje prdelka v následujících minutách zažívá opravdové výpraskové peklo zakončené rákoskou.

Comentarios


bottom of page