top of page

Extrémní nafukování macaté prdele pomocí výkonných kompresorů

Další dílo z dílny týmu já + REM je na světě! Unikátní, plně automatická stanice pro inflation fetish (vzdušný klystýr). Včetně automatických self-bondage zámečku A je po prvním sobotním testu! Nafukovací stanice velkých prdelí DIY REM Inflation station 2.0. Stanice se skládá z: 2 x pístový kompresor 1 x turbo dynamický kompresor 3 x elektromagnetický ventil 1 x řídící jednotka Raspberry Pi 1 x elektronický tlakoměr zpětného tlaku (milibar) 1 x mechanický pojistný ventil (2 bar) 1 x mechanický regulátor maximálního tlaku 1 x odlehčovat tlaku (výpustní ventil) 1 x zpětná klapka 1 x napájecí zdroj systému 500w 1 x dotyková LCD obrazovka 1 x mechanický tlakoměr tlakového okruhu 1 x tlakoměr odlehčovacího ventilu 1 x elektromagnetický zámek tlakové hadice, spony 1 x kovová anální násada 1 x vyšetřovací křeslo


Řídící jednotka je postavena na mikropočítači Raspberry Pi s OS Windows XP a průmyslovým SW Siemens HMI Objects.


Řídící jednotka má naprogramovaný algoritmus nafukování (objem, tlak, čas atd...), který lze do velké míry konfigurovat. Je napojena na elektronický tlakoměr, který kontroluje tlak v prdelce.


Součástí systému je elektronický zámeček k self-bondage. Je napojen na řídíc jednotku. Po zahájení seance je jednotkou zámeček uzamčen a odemčen je až po ukončení procedůry tlakování (nebo s nastavením zpožděním). Systém je vybaven mechanickým omezovačem tlaku a na něm nezávislým odlehčovačem tlaku s vlastní tlakoměrem (při překročení mezní hodnoty tlaku začne jeho odpouštění a na tlakoměru lze sledovat o jaký tlak je odlehčováno).V tuto chvíli je k dispozici jeden režim "Macaté prdele". V rámci něj je 2 pístovými kompresory tlakován nastavený objem vzduchu až po dosažení nastaveného tlaku nebo objemu (podle toho co nastane dříve). Ihned po spuštění je změřen základní tlak v prdelce a podle něj je upraven maximální tlak, objem a provozní tlak při tlakování. Podle nastavené tabulky je v reálném čase porovnáván aktuální tlak, množství již aplikovaného vzduchu s nastaveným cílem. Pokud je v některou chvíli tlak v prdelce nižší než by měl být je automaticky zapnut třetí turbokompresor pro dosažení požadované tlaku. Systém je vybaven několika bezpečnostními mechanismy:

  • mechanický omezovač tlaku

  • nezávislý odlehčovač tlaku

  • odemknutí zámečku při poruše nebo výpadku elektrické energie (zámek je ve stavu bez napájení odemčen)

  • na hlavním SW nezávislý skript pro odemčení zámku po pevně dané době (20 minut)

  • odemčení zámku při poruše řídící jednotky nebo restartu systému

  • další dva na sobě nezávlisé od systému zcela odpojené elektronické zámky s pevně daným časem odemčení

  • vypnutí tlakování při překročení nastavené bezpečnostní hranice tlaku v prdelce nebo při poruše měřící jednotky1 ks stanice je k dispozici i k prodeji s cenou 30 000,-. 
Systém se zasílá PPL, složený s návodem. Zájemci mi prosím napište.

První zkouška

V sobotu proběhla první ostrá zkouška systému včetně self-bondage. S nahatou prdelkou jsem se svázala na vyšetřovacím křesle, zasunula velkou anální zátku napojenou na systém. A ano, byl to extrémní adrenalin.Ruce do pout (zamčené klíčkem, mimo můj dosah), Pouta byla spojena a ke křeslu připnuta jedním systémem ovládaným zámkem, dvěma nezávislými na systému (tvrdý čas otevření) a pro jistotu ještě ledovým zámkem (doba tání asi 30 minut). Po ruce byl v zadu i nahmatatelný mobilní telefon s nouzovým tlačítkem (model Aligator) na přivolání pomoci.Atmosféru čekání v této poloze na automatické zamčení pout se dá ztěží popsat. A pak. Varovný signál, odpočítávání a cvak. Celým tělem projíždí adrenalín, vzrušení, strach a podivný pocit frustrující bezmoci.


Systém začne měřit tlak v prdcelce. A tady nasatala "gone wrong" situace! Za pár sekund na obrazovce svítí něco co svítit nemělo. Že je prý tlak malý. V konfiguraci programu ja napevno nastaven běžný tlak v lidské prdelce (60 mm Hg, což je 0,07 baru). Systém je naprogramován tak, aby pokud změří hodnotu větší než 0,1 baru přepnul automaticky režim "macaté prdele". Tento parametr jsme tam dala pro test budoucích funkcí systému a neočekávala jsem, že by se této hodnoty mohlo dosáhnout.

Ale dosáhlo. Nevím čím to, proč byl v mé prdelce v danou chvíli takový tlak, každopádně systém to vyhodnotil správně dle nastavení a přepnul se do režimu !macaté prdele". Jenže, tento režim jsem již předtím zapnula v konfiguraci. A logika systému to vyhodnotila docela jinak, než jsem očekávala!Namísto toto aby vše ponechala, tak jak jsem nastavila, nevzala v potaz, že je již nastaven režim "velká prdel" (to jsem prostě opomněla dát do programu, aby tento parametr přečetl) a tak vzala výchozí nastavené hodnoty režimu "velká prdel" a přidala k němu ještě navíc hodnoty "velká prdel", čímž se vše zvýšilo téměř o dvojnásobek. Protože ale zároveň program má pevně nastavené bezpečnostní limity, nastavil prostě vše na maximum... V té chvíli mě doslova polilo horko. Intuitivně jsem zkoušela pouta (vážně jsem vymyslela dobře), nohy a zbytek těla byl bez šance. Jistě, byla možnost volat SOS, ale to byl extrémní případ...přece jen nechtěla jsem aby mě takto někdo našel. Horečně jsem přemýšlela co to vlastně znamená, hadici z prcky se mi vytlačit nepodařilo, lodičkami na nohou jsem na ní taky nedosáhla. To už ale zazvonil zvonek výstrahy a začlo tlakování. Nejprve nebylo nic moc cítit, ale za chviličku už jsem nějaký tlak cítila a ten už jenom rostl. První krizovka přišla při dalším výstraze na nízký tlak v prdelce. Systém zkrátka bral nejvyšší možné hodnoty a tak se mu tlak v mojí prdelce zdál příliš nízky a zapnul turbo kompresor. To už bylo znát! Bohužel kovová násada těsní až příliš dobře a tak jsem musela vše vytrpět až do konce. Bezpečnostbí limity, ty softwarové i ty mechanické jsou stále nastavené poměrně bezpečně, ale bezpečně neznamná pořádná muka... Podívejte se na video...
Comments


bottom of page