top of page

Jarní šmírák 2024 je opět tady:

Pojď se na mě podívat na živo!

Fantasie: Gang-bang hračka


Někdy sním, že jsem sexuální hračka pro více mužů. Řekněme tak pro čtyři…nebo hned pět.

V hotelovém pokoji mě v sexy šatech přivážou v pokleku k čelu postele, kolena široce roztáhnou od sebe, každé na jednu stranu postele, ruce natáhnou na postel. Jeden z mužů mi rozstříhává nůžkami šaty a rychle je strhává. Srdce mi strašně rychle buší. Muži kolem mě krouží. Sahají na mě. Jeden mě plácne přes prdelku. Bolí to. A pak. Kalhotky mi strhávají dolů. Cítím svoji nahotu.

Jeden z mužů si rychle svléká kožený pásek a začíná mě vyplácet na vystrčenou prcinu. ostatní postávají a evidentně se baví. Výprask pokračuje. Moje macatá prdelka mi rudne a celá hoří. Muži se střídají ve výprasku. Jeden po druhém. Jeden mi prsty hladí zadeček a zajíždí i do mezírky. Cítím je na svém análku.

První muž vsunuje svůj úd mezi moje macaté půlky. Marně svírám půlky prdelky k sobě. je ve mě, cítím jeho horko a vášeň a začíná mě ojíždět. Další muži mě střídavě plácají tvrdě po prdelce. Druhý muž s nepříjemně širokým údem. Hrozně to tlačí. Jeden z mužů mi staví svůj úd před obličej a já vím c mě čeká. Otevírám svá ústa a beru jej do pusinky. Zatímco se snažím muže uspokojit ústy a doufám, že si tak nakloním jeho přízeň, drtí mojí nebohou maminovkou prdelku muž s širokým údem a hned ho střídá další. Úleva. Tenhle pán je přírodou vybaven méně. Nevím co si o tom myslí on, ale já jsem ráda. 

To se ale nedá říci o čtvrtém. To jde schválně až nyní? Dlouhý, široký a sakra! ODva muži, každý z jedné strany mi roztahují půlečky, aby do mě mohl proniknout, zatímco další pevně drží moji pánev, abych se nemohla hýbat…

bottom of page