top of page

Glory Anal Hole

Koncept Glory Hole asi znáte. Většinou je ale o penise, který dotyčný šťastlivec prostrčí dírou, aby mu jej anonymní, s trochou štěstí osoba požadovaného pohlavní, věku a zdraví vykouřila.

Mě ale láká fantazie s anální Glory Hole. Tedy jen fantasie, v reálném světě si dost dobře nedokážu představit bezpečný koncept a zdraví mám jen jedno.

Ale ve své nekonečné fantasii…Mám garáž. A v ní …Glory Hole pranýř…


Svlékám se úplně do naha. Penis zamykám do akrylátového pásu cudnosti. nohy vkládám do otvorů v Glory Hole pranýři. Prostrkuji zadeček velkou dírou. Na zápěstí si nasazuji kovová pouta, ke kterým je silnou stahovací páskou přivázán magnet. Stisknu tlačítko elektrického systému, který zahájí odpočet jedné minuty. Na uši nasazuji sluchátka. Hraje do nich erotická chillout hudba. Před obličejem mám postavenou velikou televizi na níž se přenáší obraz z kamery namířené na méjí prdelku. Neslyšící prostrkávám ruce dírami v pranýři do zadu. Jakmile odpočet dosáhne nuly silný elektromagnet přitáhne magnet svázaný k mojim potům a uzamkne ruce v díře. A současně elektronický vrátný odemkne dveře do garáže. 

Do garáže jejíž adresu jsem pár dní předtím zveřejnila na svém blogu s pozvánkou.

Před pranýřem je na stolku obřadně vyskládána řada pomůcek. Dilda. Tři klystýrovací balónky různých velikostí. Pumpička s hadicí. Nástroje k výprasku. Krabice mléka. Jogurt. Cola. Mentholová zubní pasta. A miska s kondomy…

Srdce divoce buší. Zacvaknutí. Zápěstí poskočí, jak je s pouty magnet přitáhne. Nic neslyším. Divoce dýchám. V uších hraje jen hudba. Prdelka prostrčená otvorem s nabídnutou dírkou. Kdyby nikdo nepřišel, automat mě odemkne automaticky za hodinu. Anebo když vypadne elektřina.

Nic nemohu slyšet. Čekám. Dveře garáže se otvírají. Do prostoru vchází muž. Vyděšeně hledím na ten výjev na obrazovce, jako by to nebylo moje tělo nabídnuté ke hře. Muž přichází k mé prdelce. Dotyk. Celé tělo škubne. Muži je asi padesát. Očima skenuje vystavené pomůcky. Dveře garáže se opět otvírají. Vchází další dva muži! Všichni tři si něco říkají. Hudba hraje ve sluchátkách. Nic neslyším. Pak jeden z mužů bere lubrigační gel a mohutně mi začne mazat mezírku mezi hýždi. Druhý mezitím do ruky bere největší klystýrovací balónek a nasavá do něj z misky připravenou teplo vodu. Třetí muž jde dělat to stejné se dvěma zbývajícími balónky. Obrovská vlna vzrušení přejede celým tělem!

Pak mi jeden z muži zasunuje násadu balónku do vlhkého análku a já ucítím silný výstřik teplé vody. Muž silně mačká balónek a v prdelce cítím rychle tlak. Hned jak je vytahuje přistupuje druhý muž a začne do mě stříkat druhý balónek. První mezitím plní svůj. Třetí muž a třetí balónek. Další. Starší muž se směje. Bere balónek a s uleknutím cítím jak mi z něj prdelku nafukuje vzduchem. Oba muži se smějí. Jeden z muží bere kožený pásek a začne mi drsně vyplácet vyšpulenou prcinu. Rány jsou opravdu tvrdé. Zhluboka dýchám a nejspíš vykřiknu, ale pře sluchátka nic neslyším. Další dva balónky vzduchu. Voda. Vzduch. Plnění mého bříška ještě chvilku pokračuje a začínám cítím jak mě tlačí. Odhazuji stud a zatlačím abych vodu a vzduch pro jistotu z prdelky vystříkla. 

Rychlý výstřik vody s trochou vzduchu zasáhne muže, který se mi právě chystal dát další klystýr. Dva zbývající muži se válejí smíchy, ale starší muž kterému jsem proudem vody ze zadečku postříkala tričko se tváří naštvaně. 

Dveře garáže se opět otvírají a vchází další muž. Ostatní mu něco vysvětlují zatímco potřísněný muž si zhnuseně otírá tričko připravenými ubrousky. Je to podivná situace. Cítím se trapně. Jeden z mužů podává potřísněnému nafukovací cévku a poté se spolu radí, zřejmě jak jí použít. Nově příchozí se rychle chopí akce, přebírá cévku a zkušeně jí zasunuje do mého zadečku. Jakmile jí zasune do mého zadečku začne z cévky rychle vytékat voda z mého bříška. Muž cévku rychle uzavírá svorkou a pak nafukuje oba její balónky. Jeden v prdelce a druhý venku. A pořádně. Balónek v prcině silně tlačí! Potřísněný muž bere do ruky koženou plácačku a brutálně začne vyplácet mojí prdelku. Nově příchozí bere do ruky roubík, obchází pranýř a postaví se před můj obličej. Je mladší, se strništěm na tváři. Usmívá se. Pak natahuje kuličkový roubík směrem k mé puse a pokyne mi abych jí otevřela. Nechci! Mezitím naštvaný muž dokonale výpraskem zpracovává mojí prdelku. 

Nově příchozí cosi pokyne dalším mužům. Ti přicházejí. Jeden z nich uchopí moji hlavu, jednou rukou tlačí na čelo a druhou na dolní čelist a násilím mi otvírá pusinu, zatímco nově příchozí do ní doslova vecpe kuličku roubíku. Pak už jen stačí stáhnou kožený pásek za hlavou a jsem umlčená.

Cloumám sebou, ale moje vlastnoručně připravená past dokonale drží! Plácačku vystřídá vařecha, kožený pásek. Stále rozzlobený surovec střídá jeden nástroj za druhým. Nově příchozí muž mu podává pumpičku a cosi mu vysvětluje. Pak její hadici připojují k cévce. Nově příchozí obřadně podává balónek pumpičky potřísněnému muži. Moje peklíčko začíná. Muž mačká a mačká a bříško se nafukuje a nafukuje! Dokonale nafouknutá cévka nepustí ani trošičku vzduchu z prdelky. 

Nově příchozí muž se zjevně stává vůdčím skupiny. Vytahuje nafukovací cévku a než mi stačí vzduch uniknout z prdelky zavádí mi velké anální dildo a začne s ním rychle ojíždět můj análek. Nechá je zasunuté, svlékne si džíny, trenýrky. Pod nimi stojí jeho velký a zahnutý úd! Zručně si nasadí kondom, zatímco ostatní muži rozpačitě přihlížejí. Rychle vytáhne dildo a přiloží špičku svého horkého penisu do mé uvolněné dírečky! A pomaličku začíná zasouvat. Tak teď je ze mě opravdu kurvička. Hračka k použití. Muž začíná rytmicky ojíždět mojí dírečku. Přiráží stále silněji. Ostatní muž postávají kolem a zdá se že jej povzbuzují!

Muž vytahuje svůj úd z prdelky a stáhne si kondom. Pak zasune svůj klacek bez kondomu přímo do dírečky. Cítím jeho teplo. Celé tělo mé tělo vyděšeně ztuhne. Muž mě začne tentokrát bez kondomu silně mrdat. Mrdá víc a víc až nakonec vystříkne! Cítím rytmické pulsování jeho péra v mém zadku a teplý výtřik! Muž vytahuje úd, rychle bere do ruky velký klystýrovací balónek a doslova mi jej vystříká do zadečku. Ještě zatímco jej mohutně tlačí pokyne na ostatní muže. Ti jej zjevně poslechnou a připravuji další balónky. Jakmile je jeden vyprázděný, už mi zasunuje další a stejně mohutně jej tlačí. Po deseti balóncích cítím jak se mi voda začíná tlačit z prdelky. Muž mi hned zavádí nafukovací cévku a od této chvíle následuje pět dalších balónku přímo do cévky. Břicho mám nafouknuté a zatraceně tlačí. Vzdychám do roubíku, ale následuje jen další balónek a po něm zase další. Rozpláču se. Neím jak se to stalo, ale obrovský příval emocí, stále zvyšující se bolest bříška a naprostá bezmoc spustila proud slz. Kolem kuličky roubíku mi tečou sliny, z očí mohutně kapou slzy. Jeden z mužů gestem vůdčího chlapíka zastaví a něco mu vysvětluje zatímco gestikuluje směrem za pranýř. Pak vůdčího muže přivede k mé obrečené tváři a něco mu rázně vysvětluje. Vůdčí muž se směje a kroutí hlavou. Oba muži se chvilku dohadují. Druhý muž poté odchází spolu s dalším mužem s garáže. Zůstává jen vůdčí chlap a ten muž, kterého jsme potřísnila. Tuším o co šlo. Dva zbývající chtěli můj trest ukončit. A teď tu zbyly jen ti dva největší surovci. Znovu propukám v hrozný pláč. Vůdčí muž se směje a  připojuje pumpičku a začne pumpovat vzduch…Comments


bottom of page