top of page

Hořím a jsem Tvoje


Ulož si tohle video jako záložku, protože ho pak použiješ při hře se mnou. Protože ho můžeš napodobit 1:1. Jak je krásné. Miluji výprask přes kolena. OTK. Neznám nic intimnějšího. Více ponižujícího. Něco, při čem budu Tvá.

Sedíš oblečený a pokyneš mi, abych se přehla přes Tvé nohy. Cítím pod svými intimními místečky (samozřejmě s pásem cudnosti) teplo Tvých nohou. Chvilku mi hladíš zadeček přes kalhotky. Sem tam zajedeš přes kalhotky i na hráz a stydké pysky.

Jako zkušený Muž mi stahuješ kalhotky. Dostávám je do svých úst, zatímco mi jemně přejíždíš přes nahou maminovskou prdelku.

Začínáš mě vyplácet svojí mužnou rukou. Pleská to. Cítím jak mě prdelka hřeje. Bereš do ruky dřevěnou pálku. Prdelka už nehřeje, ale pálí. Umíš to s ní. Čas na koženou pálku. Je z pevné kůže. Štípe jak ďas. Krásná pálka z průhledného plexi skla. Tou to bolí opravdu hodně. Dřevěný hřeben. Hlasitě to pleská. Přidržuješ si můj zadeček druhou rukou. Cítím jak mě jí objímáš a nepouštíš. Je to pevné a důvěrné, ale zároveň nekompromisní.

Jemně mi do prcinky zavádíš kovovou anální ozdůbku s růžovým sklíčkem. Hladíš mezírku mezi hýždí, okolí análku, hráz a zajíždíš na již nahé stydké pysky.

Výprask pokračuje a nabývá na intenzitě.

Hořím a jsem Tvoje.

コメント


bottom of page