top of page

Hračka pro chlapy

Strašně, strašně, strašně mě vzrušuje a rajcuje fantasie, kterou bych brzy ráda realizovala s velmi rozumnými, zkušenými a fajn muži ;-), kterým něco říká BDSM a trans maminy. Je to jedna z mých TOP sexuálních představ.

Být hračka dvou, tří, čtyř mužů. Chlapů. Nemluvím tady o nějakých nezřízených krutostech. BDSM je vždy o fantasii, rozumu, kultivovanosti. Určité něze, kterou k submisivnímu ti dominantní cítí. Rádi si s ní hrají, ale nechtějí jí ublížit. Protože její vzrušení, odevzdanost, nadrženost, odpírání rozkoše, je právě to zásadní co těm chvílím dává sílu.

Protože jsem zároveň strašně stydlivá trans mamina (doopravdy, to nehraju :-), vzrušuje mě můj stud, který budu cítit před zraky tolika cizích mužů. Ten pocit, když mi poprvé stáhnou kalhotky a celý můj dokonale vyholený klín budou olizovat jejich pohledy. 

Trávíme víkend na chatě. Já a ti tři pánové. Chytří. Vyzrálý. Už večer jsem podle naší domluvy krásně sexy oblečená, ale akční program máme domluvený až na zítřejší den. Večeříme, bavíme se o všem možné. je to příjemný a uvolněný večer. Po půlnoci už na mě padá únava po pracovním týdnu a tak se přátelsky loučím a odcházím spát do horního patra chaty. Tento víkend nevypadnu ani na chvilku z role. Vzrušení mojí duše nebere konce. Oblékám si modrou saténovou košilku a kalhotky a velmi rychle usínám za šumění potoka venku.

Budí mě ostrý svit ledkové baterky. Oslňující kužel světla míří přímo do mojí tváře a neprobuzené vědomí vysílá zmatené signály mozku. Kde to jsem? V operační paměti rychle lovím útržky reality, kterých bych se mohla chytnout.

Z obou stran mě popadnou za paže silné ruce. Další mě chytají za nohy, zvedají mě z postele, takže si připadám jako levitující snící, který odplouvá do dimenze snů. jenže tohle není sen, jsem v stoprocentní realitě a moji tři spoluhodovníci z dnešního večera mě teď nesou po strmých, spoře osvětlených schodech chaty. Nemám šanci klást odpor, dva mě nesou za ramena, třetí na nohy.

Vynášejí mě otevřenými balkónovými dveřmi na terasu. Je leden, venku je sníh a strašná zima. Produ chladného vzduchu mě ještě více probouzí. Kužel baterky bloudí tmou a naše podivné procesí rychlé mizí ve dveřích garáže v suterénu chaty. Všimla jsem si jih, když jsem přijela. Chata je postavena do svahu a tak z jedné části je jetě prostor suterénu s velkými garážovými dveřmi. Místo auta tady je tdy ale velý, bílé omalovaný, čistý a naštěstí vytopený prostor. Na zemi betonová stěrka. V rohu velký bojler. Zbytek už nepatří do úplně běžné chaty. Uprostřed stojí rozkládací lehátko a muži mě na něj rychle pokládají. Ten, který držel moje nohy mi je rychle přivazuje řemínky k rohům matrace, zatímco ve stejné chvíli mi ti druzí dva přivazují ruce za hlavu. Pak mi řetízkem pevně roztahují moje maminovská macatá stehna k okraji postele, tak, že mám nohy dokonale roztažené.

V prostoru garáže je prudké a nepříjemné světlo, kterému, vytržená ze spánku, špatně přivykám. Mžourám po prostoru. Vlevo rozkládací stolek obtěžkaný erotickými pomůckami. Poznávám tam i moje, terá jsem dala do banku. Kolíky, vibrátory. Některé nejsou rozhodně moje. Nějaká přístroje. Klystýrové balónky a stříkačky. Pořádná kupa spankingových nástrojů, jeden válející se přes druhý. V pravo ode mě stojí můj stojan na klystýr. Při pohledu na scénu moje podbříško zalévají motýlci a můj poštěváček se nekontrolovatelně naplňuje až je tvrdý a velký jako meč.

Jeden z mužů si ke mně podřepne a něžně a jemně mi hladí nohy od lýtek, nahoru přes stehno. Projede mnou zimnice. Dotyk neznámého muže. Teplo jeho ruky. Před pár hodinami jsem si jen zdvořile povídali, z bezpečné vzdálenosti židlí a stolu.


I druhý si pokleká z druhé strany a já si všímám, že drží nůžky z oblými okraji a nastříhává moje noční kalhotky. Jedna nohavička. Druhá. Oba jasně vidí pod kalhotkami obrysy mého vzrušení. Stydímse. Ráda bych vše zamaskovala. Roztažený klín mi to ale nedovolí.

Dva prostřihy jemnou látkou a jeho silné ruce je pomalu, skoro labužnicky stahují zpoza mého zadečku. První z mužů svými prsty mezitím přes pánev prochází nahoru a vyhrne mi noční košilku nad bříško, po kterém mě hladí. 

Z dalších dveří, které vedou z garáže kamsi do útrob sklepa domu po mé levé straně se mezitím vynořil třetí muž a v ruce drží můj modrý irigační vak ke klystýru. Je maximálně naplněný vodou. Je k němu připojena dvojitá nafukovací cévka se žlutými balónky. Opět moje výbava. Jsem ráda, že jí muži rychle adoptovali. Není pochyb co mě čeká. Kolik je vlastně hodin? Dvě, tři ráno? Třetí muž už má nasazené latexové rukavice a rychle maže lubrikační gel po povrchu prvního balónku. Pak se sklání k těm zbývajícím dvěma. Uvědomuji si, že ani jeden z nás za celý tento rituál neřekl ani slovo. Ze zvláštních důvodů strachu mám obrovskou potřebu jim něco přátelsky říct. Jako bych potřebovala v rámci stockholmského syndromu navázat lidské spojení. Ale nenapadá mě nic. Horečně přemýšlím. První z mužů mi mezitím jemně roztahuje půlky zadečku, aby mi do něj třetí začal zasouvat balónek nafukovací cévky.

Po tradičně nepříjemném tlaku cítím jak ho můj zadeček přijal a muž několikrát zapumpuje připojenu pumpičkou, která oba balónky nafukuje. Jeden v zadečku, druhý vnější. Cítím rostoucí tlak. moje prcka je dokonale vyplněná. 

“Tak to je nečekané překvápko” vzmůžu se chvějícím se hlasem na první slova. Snažím se být v roli a mít ho ženský, ale cítím jak je unaveně zastřený. Čekám od mužů nějakou reakci, které bych se mohla chytit.

Místo toho však říká první muž tomu druhému: “Dej jí ten roubík!” a ten rychle přistupuje k mojí tváři a cpe mi do pusy velkou kuličku roubíku. “Hej” vzmůžu se na odpor, ale to už mám kuličku mezi zuby a muž jí pevně přivazuje řemínkem za hlavou. Další vlna vzrušení do mého rozkroku a poštěváček mi mocně zapulsuje. Je to komické a ponižující. “Měli jsme jí dát pás cudnosti sakra” říká třetí muž a já najednou cítím jeho ruku na svém dokonale tvrdém poštěváčku. Stiskne mi jej v latexové rukavici a začne mi jej rytmicky třít. Stydím se jako nikdy v životě. Ostatní muži přihlížejí v pokleku. Strach, stres, stud, dokonalé vzrušení a cítím že se vrchol blíží. Mohutně vystříknu a celé moje tělo se zmítá v křeči rozkoše. Vlna po vlně. Pár desítek sekund extáze však vystřídá pro mě známí, šedivý a plíživý pocit zahanbení a nepříjemna. Vzrušení je pryč. Cítím balónek v prdelce, svoji nahotu. Je čas skončit. Mezí mě ta předčasnost. Nechtěla jsem se udělat tak rychle. Chci vše, jen nebýt tady. S nimi. Takto. Stydím se za sebe a voji identitu. Za tuto chvíli. Za svoje rozhodnutí sem jet. za neutuchající chtíč.

Muž mě jemně utírá vlhkými ubrousky. “Jdu si dát cagáro” říká první a rutinně a zpomaleně, jako by i na něj padla tíha noci odchází ven z gráže. Třetí muž mizí ve vedlejší místnoti. Moje erekce rychle opadá. Vrtím se a snažím se najít slabé místo bondáže. Přes roubík se snažím zavolat “Hej””, ale jen mumlám. Po několika minutách se třetí muž vrací, pokleká k mému stále roztaženému klínu. Bere jemně do ruky můj už dokonale povadlý poštěváček a obratně mi nasazuje akrylátový pás cudnosti. Pak jej zamyká, kolem mého pásu omotává hebkou šňůru, ze zadu i zepředu jí přivazuje k objímce pásu cudnosti, kolem mého šourku a pevně vše utahuje, aby pás cudnosti dokonale držel na těle. 

Moje vzrušení je pryč a nové nepřichází. Je to extrémně divný a cizí pocit. Druzí dva muži se vracejí a já z nich cítím cigarety. Nemám to ráda. Noc je nepříjemná a cítí. Třetí muž otáčí regulátorem na hadici a já cítím teplo vodou v prdelce. Je mi trapně a divně. Polovina klystýrového sáčku je v mém bříšku. Tlačí to. Mám srach co bude dál. Najednou strnule ucuknu celým tělem. Na dveře garáže někdo nepříjemně zabuší. V noci prosvětlené bílím světlem zářivky nad mojí hlavou mě to vyděsí.

První muž dveře rychle otevírá. Z temnoty venku do našeho nepříjemně bílého světla vcházejí další tři mužské postavy. Sáček klystýru je prázdný. Vyděšeně střídám pohled na svoje těhulkovské bříško a na tři nově příchozí. Do podbříška se mi vlévá nová vlna vzrušení, ale ta rychle naráží na plast na mém poštěváčku. Propadám se do říše vzrušující bezmoci. Extatického strachu. Vzrušení se z rozkroku rozlévá po celém těle. Určitě už bude po půlnoci. Určitě už bude sobota. To znamená, že už jen méně než dva dny na téhle chatě…

PS: V BDSM platí, že vše musí být oběma stranami domluveno a odsouhlaseno předem. Tohle je jen erotická fantasie. V reálu, je důležité, aby se strany předem dohodly na všem aspektech scénky a na všech přítomných. Vše je otázka dohody a přáním zůčastněných. A nezapomeňte na #stopku.

Comments


bottom of page