top of page

Kamarád taky rád

 Moje oblíbená fantasie. Je v ní to ponížení, stud, který mě tak strašně rajcuje! A zažít to! WOW!

Můj výborný kamarád je u mě na několikadenní návštěvě. Historky. Pivo. Pizza. Seriály. Pohoda. A samozřejmě nic netuší. Oba do kamene tesat hetero! Já ale tuším co tenhle večer provedu! Je to Velké, Odvážné a prostě to musím udělat. Tenhle plán nosím v hlavě měsíce. Možná roky. Posilněna jedním panákem se večer zavírám do koupelny. Důkladná sprcha. Perfektní make-up. Vyzývavé rty. Oční stíny. Dlouhé černé řasy. Paruka. Silikonová prsa. Dámská vůně. Natahuji si obřadně černé silonky a podvazkový pás. Kalhotky a saténovou noční košilku. Odhodlání pro Plán prozatím trvá. Ale klesá. Nasazuji pás cudnosti a zamykám ho zámečkem. Nejsem vzrušená a proto to jde snadno. Nejsem vzrušená protože jsem vlastně docela dost nervózní. 

V koupelně napouštím do velké skleněné mísy teplou vodou. Přidávám trochu voňavého intimního mýdla.

Potichu se plížím do ložnice a rychle za sebou zavírám dveře. Vím, že kamarád cosi píše na svém notebooku v obýváku. Mise úspěšná a neprozrazená. Na postel vyskládám spankingové nástroje: Bytelné kožené paddle, kožený pásek, rákosku, bičík, vařečky, plastovou pálku…

U tohoto Plánu je nutné dělat a nemysle. Myšlení je protiproud odhodlání. Otevírám dveře do ložnice. Nemyslím. Klekám si na všechny čtyři na postel. Mísu s mýdlovou vodou k hlavě. Třesoucí se rukou sahám po velkém klystýrovacím balónku a napouštím jej.

Teď. Oběma rukama si stahuji kalhotky, přetahuji je přes nohy a odhazuji pod postel. Špulím svoji dokonale vyholenou prdelku a cítím tu nahotu. Slyším svoje srdce…a hrknutí židle vedle v obývacím pokoji. Vím, že vstal. Beru do ruky klystýrovací balónek, zasunuji jeho násadu do prdelky. Jeho kroky se blíží. Zmáčknu balónek a cítím v prcině proud teplé vody. Celým tělem projíždí proud adrenalinu.

Zaklepání na otevřené dveře…můžu jít dál?


Comments


bottom of page