top of page

Karolína BONUS: Prdelková myčka

Když zlobím opravdu hodně, ale opravdu hodně máš pro v záloze tenhle trest. Stačí, abys řekl, že jdu na prdelkovou myčku a hned se mi srdce divoce rozbuší. Musím si stáhnout kalhotky a od pasu dolů nahá roztahuji poníženě nohy na vyšetřovacím křesílku. Před Tebe, svým vyholeným klínem. Cítím jak mám dokonale rozevřenou prdelky a Ty mi mezitím pevně přivazuješ kotníky, stejna, hrudník a spoutáváš ruce chladnými želízky. Do pusy roubík. Kdybych chtěla fňukat. A žadonit. 

Na šourek mi navlékáš elektrodu a druhou dostávám na kořen ztopořeného penisu. Kolíčky. Au! A t je teprve začátek. Do roztažené prciny teď dostávám větší násadu s nafukovacím balónkem, který napumpuješ a ten jí dokonale utěsní v mojem zadečku. Jdou z ní dvě hadičky. Jedna připojená ke krabici klystýrové pumpy a druhá ústící do odtoku v podlaze. Zlobila jsem. Přátelsky mě plácneš po zadečku ještě stále pálícím a červeném po pořádném výprasku a ty spouštíš klystýrovou pumpu. Známý zvuk motorku. Jednoho ze čtyř. 

Co sis pro mě připravil? V jedné nádobce mýdlová pěna, ve druhé mléko, ve třetí perlivá minerálka a čtvrtý konec hadičky vede do vzduchu. Zapínají se všechny čtyři naráz a tak vidím jak tenčí ze dvou hadiček rychle proudí směs plynů a tekutin. Bubliny rychle naplňují mojí prdelku. Po několika minutách je moje bříško nafouknuté a voda a vzduch strašně tlačí v prdelce. Vzdychám. Pak už naříkám. Bříško mám jako těhulka a cítím jak se mi voda dere z nebohé prciny.

Přicházíš ke mně a hladíš mě po bříšku, zadečku a do dlaně bereš šourek. Pak povoluješ uzávěr na tlusté hadici a já s úlevou cítím jak se mi bříško vypouští s ponižujícími bublavými zvuky.

Budeme pokračovat ještě další hodinku, Karolínko, oznamuješ klidným tónem a opět vypouštěcí hadici uzavíráš. Další kolo plnění bříška. Doléváš další vodu a mléko na nádob, sedáš si se sklenicí vína před můj roztažený klín a pozoruješ moji bezmoc…Comments


bottom of page