top of page

Kdo mi pořádně naplácá na holou?

Pojďme o prázdninách zažít něco vzrušujícího! Pokud ti něco říká spanking, vzrušují tě červené prdelky, líbí se ti moje tvorba a moje TV maminovské tělo, pojďme společně zkusit spanking lekci!

Pro start jen výprask. Žádný sex, žádné svazování, žádné extrémy. 

Kdo by jsi mohl být? Muž, voňavý a čistý. Dodržuješ pravidla a máš jistou inteligenci. Vzrušuje tě pohled na rudnoucí prdelku a máš rád i tvrdší výprasky. V naší hře bude platit STOPKA a přes ní se nejde. Žádná krev. Ty oblečený. Možné natáčení, ale jen na moji techniku.

K dispozici budeš mít:

– mě, v erotickém prádle, se silikonou ženskou maskou a silikonovými prsty

– velkou nabídku nástrojů: Kožené plácačky, pásek, důtky, vařechy i vařečky, hřebeny, bičíky… Rákosku pro začátek vynecháme, než otestujeme svá rozhraní a tvojí přiměřenost 🙂

KDE? Východní čechy, stylový privát. Nebo dle dohody i jinde (Severní Morava…)

Musí tě přitahovat TV mamina a musíš si být vědom, že nejsem skutečná žena a nějaké vady na kráse se najdou. Stejně je budu ale tolerovat u tebe :-), důležitý je zájem, vášně pro věc, pohoda při společném relaxu, chceme si to užít, ne si ublížit :-).

Samozřejmě nikdo nikomu neplatí, jedná se o dobrovolnou hobby amatérskou akci.


A jak by to mohlo probíhat?

Když příjdeš ve smluvený čas na privát, otevřu ti již připravená, v silonkách, kozačkách, sexy šatech a kalhotkách. Pozdravíme se a představíme (netrvám na skutečných jménech).

Jdeš si umýt ruce do koupelny (hygiena a bezpečnost je mojí podmínkou!)

Pro začátek tě musím slušně a pokorně nahlas poprosit o výprask. V krku mám najednou vážně sucho a vypadá to, že ta slova před cizím mužem nevypustím z úst.

“Musím vás pane poprosit o výprask na holou, protože jsem byla moc neposlušná mamina. Moc jsem necvičila a mám teď oplácanou prdelku. Strašně se stydím, ale je to pro moje dobro. Moc vás prosím, přikažte mi stáhnout si kalhotky, měla bych dostat na holou. Kdybych během výprasku fňukala nebo dokonce plakala, vůbec na to nedbejte. Svlékněte si mě do naha, do pusiny mi dejte roubík a pokračujte ještě v tvrdším výprasku.”

Protože jsem si tě objednala na převýchovu a protože jsem byla fakt neposlušná trans mamina, zbytečně neotálíš. Slušně mě požádáš, abych se přehnula o hranu do postele a jemně mi vyhrnuješ šaty nad zadeček. Chvilku si zjevně prohlížíš mojí prdelku v sexy krajkových kalhotkách. Pak procházíš nabídku nástrojů k výprasku a pro začátek saháš po kožené plácačce. Jen tak zkusmo mě s ní plácneš přes zadeček. Srdce rychle buší a následuje druhá už o něco tvrdší rána. A než se naděju, jemně mi stahuješ kalhotky pod zadek.

Nahatý zadeček před cizím mužem přináší nečekanou vlnu adrenalínu, studu, vzrušení. Tělo se nekontrolovatelně chvěje. Bereš do ruky kožené paddle a následuje první série ran na holou. Štípe to, ale s tím jsem počítala.

Požádáš mě, abych si teď kalhotky vysvlékla úplně a klekla si na všechny čtyři na postel. Přichází chvíle, kdy budu muset roztáhnout poprvé před tvým pohledem svojí prdelku.

Jakmile vyšpulím zadek, cítím jak vzrušení tak určité uvolnění. Svobodu. Sdílení. Bereš kožené důtky. Zadeček pálí čím dál víc a v připraveném zrcadle vidím jak i víc a víc rudne. Zkoušíš několik dalších nástrojů.

Sedáš na na postel a požádáš mě, abych se ti přehla přes kolena. Ale už i bez šatů… Vzrušení a ponížení roste. Pokládám se na tvůj klín. Začneš mě vyplácet rukou. Cítím teplo. Ponížení. Odevzdanost. Bereš vařečku a tou to opravdu bolí. Pokládáš mi na zem jednu mojí nohu, takže mi mi roztahuje prdelka.

Následuje představení v němž hraje hlavní roli plastová pálka. Rukama svírám prostěradlo a nahlas vzdychám. To se ti zdá příliš drzé a tak dostávám do pusiny připravený kuličkový roubík a za trest si musím opět kleknout na čtyři. Následuje drsnější výprask koženým páskem…

Pravidla:

– kdokoli může slušně akci ukončit v kteroukoli chvíli

– anonymita je možná

STOP znamená okamžitý konec, pak může proběhnout domluva

– ty oblečený, já mohu být nahá dle tvého přání

– žádný sex ani sahání na intimní místa

žádná krev, jen výprask zadečku

– žádné znehybňování či svazování

Video pro inspiraci…

Pokud by tě taková věc zaujala, není nic jednoduššího, než mi prostě napsat 🙂
תגובות


bottom of page