top of page

Kdybys tu dnes byl Ty

Kdybys tu dnes večer byl. Někde poblíž. Tak minutku. Napsala bych Ti zprávu. A nebylo by to o velkém plánování. Velkém přemýšlení. Velkém váhání. Byla by to akce okamžiku. 

Je večer a mám na sobě růžovou saténovou košilku. Růžové punčocháče s krásným a hebkým podvazkovým pásem a růžové kalhotky. Mačkám ENTER. Srdce buší.

Minuta. Dvě. Tři. Deset. Klepeš na vstupní dveře. Vše ve mě zatrne.

Jdu. protože tahle chvíle není o přemýšlení. O relativitě. Je o snu. Otvírám. Stojíš tam a měříš si mě s úsměvem. Cítím sken Tvých očí na svém těle.

Mlčky se otáčím a jemně pokynu rukou, abys mě následoval. 

V ložnici hoří svíčky. Voní to tam. Sedám si na okraj postele. Postavíš se ke měna jemně mě pohladíš po vlasech. je to paruka, ale oba známe pravidla té hry. Sjedeš rukou po rameni. A to je pravé. Cítí Tvůj dotek, teplo.

Prsty mi obratně posuneš ramínka košilky z ramen a ty volně sklouznou dolů. Uchopíš mě pevně za boky pod pažemi a naznačíš, abych vstala. Saténová košilka lehce sklouzne dolů. Cítíš jak se chvěji. Chvění je velké, jako obrovský záchvat zimnice.

Udělám úkrok, abych překročila spadlou košilku. Beru tvoje tričko a svlékám Tě. Cítím pánskou vůni. Chvějí se mi ruce. Odepínám Ti kalhoty. 

Lehneš si na postel a sám si svlékáš trenýrky. Vidím Tvůj ztopořený úd. Je velký. Rozbaluji pánskou ochranu. Jahodovou. Nasazuješ si ji. Pozoruji Tě. Pak lekám na čtyři, skláním se k Tvému údu a dávám první polibek na dokonale tvrdý žalud. Otvírám ústa a beru si Tě do nich. Obepínám Tě rty. Cítím to teplo, tlak, napětí, vzrušení. Chvilku si rytmicky hraju rty s tvým žaludem.

Cítím Tvé prsty, jak mi zajíždějí na bok kalhotek. A svlékají je. Dolů, po nohách. Srdce startuje nový maraton. Krev se nalívá, ale pás cudnosti drží moji vášeň a připomínám mi, že jsem Tvá žena, pro Tvé potěšení a to je to hlavní.

Hladíš mě po zadečku. Pak bereš z nočního stolku lubrikační gel a poprvé cítím jak mi Tvé prsty jemně přejedou po zadečku. Poprvé. Zastydím se. Dlaněmi rozhodně uchopíš moji pánev a naviguješ si mě na svůj klín. Nasedám na o opřu svoji váhu o Tvojí pánev. Pak cítím jak mi rukou přikládáš svůj úd na análek. Divný pocit. Vibrátor je vždy tak studený. Teď cítím to teplo. Pomalu do mě vnikáš. Hlouběji a hlouběji. Opřu se oběma rukama o Tvoje prsa a cítím jak Ti buší srdce. Jsi nadoraz. Cítím na půlkách Tvůj šourek. Je to neskutečný pocit. Začínám se jemně vlnit. Pomáháš mi rukama.

Sundáváš si mě ze sebe a pokládáš si mě do misionářské polohy. Roztahuji nohy a Ty do mě zase vnikáš. Tentokrát je rytmus na Tobě. A je jiný. Opravdu chlapský. Rychlý. Sténám a vzdychám.

Stavíš si mě jako šubičku na všechny čtyři. Špulím na Tebe svůj macatý zadeček a prsa opírám a polštář. Teprve teď cítím naplno Tvoji sílu. Mám pocit, že mi pukne prdelka jak silně do mě přirážíš. Pleskáš mě rukama přes zadek.

Jsme jen Tvoje. A téhle noci.


Comments


bottom of page