top of page

Kefírový trest

Mám za sebou naprosto strhující a zdrcující trest! Opravdu trestný klystýr: Studený hustý kefír, horká voda a vzduch. A to vše pumpováno elektrickým čerpadlem přímo do mé macaté maminovské prdelky!

Ve skutečnosti jsme tenhle trest absolvovala sama, samotinká. Ale moje fantasie pracovala na 1000%…navíc…nebylo úplně nemožné, aby se stala realitou!

Nechala jsem totiž svoji dílničku na zahradě, ve které jsme se trestala odemčenou. Většinou se zamykám, ale tentokrát jsem to neudělala a navíc nechala i dokořán otevřenou branku…

Pevně jsem se svázala na stoličce, prcinu pořádně roztaženou a vyšpulenou. Zavedla jsme si do ní speciální širokou vroubkovanou hadici, která je na konci pořádně rozšířena, takže není šance, že by sama vyklouzla z prdelky. Do jedné nádobky jsem nalila litr studeného kefíru, do druhé teplou mýdlovou vodu a nastavila program na elektrické digitální pumpě: Litr kefíru, litr vody a 400 ml vzduchu…Do pusiny velký kuličkový roubík a pořádně stáhnout. Poloha na židličce je nepohodlná a neskutečně ponižující. Stříbrná páska dokonale pevně drží tělo a neumožňuje mi se pohnout ani o pár centimetrů. Ruce nacvakávám do pout a čekám až časovač zapne pumpy. Miluji to čekání! Srdce poskočí, ozve se cvaknutí a pumpičky začínají mechanicky tlakovat směs do hadice. Vzniká v ní krásně pruhovaný obrazes bílých, čirých a vzduchových bublinek, které pomalinku míří k mé prdelce.

A kdybych opravdu prolomila vlny a našla tu odvahu? Poslal bych zprávu se souřadnicemi a časem pár lidem z mého adresáře na Amatérech…

Našel by odvahu i ten někdo na druhé straně? A tak, zatímco jsem s vyšpulenou nahatou prdelkou čekala, až směs začne plnit mé bříško, má fantasie pracovala naplno na alternativní realitě toho večera.

Slyším zřetelné cvaknutí kliky. Než se moje mysl zorientuje co se děje, slyším otvírající se dveře vedoucí do dílničky. Celým tělem projede vlna šoku. Tělo ztuhne a mozek se na několik sekund zcela zastaví. Skoro bych i řekla že na čele mi právě vyrazilo něco jako studený pot. Dřív než se myšlenky rozuteklé jako bezprostředně po výbuchu dají do kupy, aby vytvořili jakýkoli smysluplný postup, sklání se přímo přede mnou postava v masce. Naprosto vyděšeně hledím na tu děsivou černou kápy před sebou. Postava zcela mlčky a velmi rychle udělá naprosto zásadní věc. Pomocí stříbrné pásky, kterou jsem nechala ležet na zemi mi přivazuje ruce ke stoličce. ty ruce, které jsem měla spoutané kovovými pouty, které jsem ale mohla kdykoli odemknout, svobodně a ze své vůle. Postava je i s pouty pevně přivázala k spojovacímu dílu stoličky a naprosto mi tak znemožnila se odpoutat. Srdce raketově buší! Cítím jak mi do prdelky mezi tím začíná proudit směs kefíru, vody a vzduchu. S charakteristickým zabubláním. Postava vstává. Je oblečená v šedé mikině, riflích. Je docela zavalitá a zjevně je to muž. Celou hlavu má schovanou pod černou kuklou. Jen v průzorech vidím děsivě černé oči. Místností prostupuje jen bzučení motorku klystýrovací pumpy. Postava nic neříká. Marně zkouším uvolnit ruce. Co jsem to udělala? Co mě to napadlo? Tělo zachvacuje panika!

Postava bere do ruky kožený pásek, který leží vedle dalších nástojů k výprasku na stolku hned vedle mě. A bez jakékoli přípravy či varování přistává na mojí vyšpulenou prdel první a hned druhá pořádná rána. A od cizího je to vážně rána! Tohle není to moje selfspankingové šimrání. Rána následuje za ránou a moje prdelka začíná pořádně hořet. Postava bez jediného slova a bez jediného zaváhání bere do ruky dřevěný kartáč a důkladně vyplácí střídavě pravou a levou půlku. Macatá prdel se natřásá a místností prostupují ohlušující rány. Zmítám tělem na stoličce. Horor. Tak takhle vypadá. Teď už jsem opravdu spocená. Postava bere důtky a pro moji prdelku začíná opravdové peklo. Rány jsou přesné a silné. Prosím! Huhňám do rubíku. vyděšeně se podívám na nádobky. Jsou skoro prázdné a prozrazuje to i tlak v mém bříšku a zadečku. Postava mezitím střídá kožené tawse, vařečky, pálky. Můj spankingový arzenál je velký a postava jej testuje v celé šíři. Nevím jak vypadá má nebohá prdelka, ale hoří jako bych se posadila do ohně.

Protože jsme pevně svázaná mám jen velmi malou šanci otočit se do zadu. Mohu jen lehce a velmi nepohodlě zvednou hlavu a pokusit se podívat, ale vydržím to sotva pár vteřin. Nevidím tak na postavu a situace je naprosto mimo moji i vizuální kontrolu. Pumpičky se automaticky zastavují, v obou nádobkách zbývá jen něco pod centimetr u dna. 

Postava opět bez varování vytahuje náhle hadici z mé prdelky. Pak cítím jak mi do roztaženého análku něco pomalinku zavádí. Je to tenké a doprdele! Je to klystýrový balónek, další z pomůcek která ležela na stole. A je prázdný. Teda. Plný vzduchu. A ten vzduch mi teď můj trýznitel pomalinku tlačí do prdelky. Bublá to. Trocha vzduchu uniká s ponižujícím zvukem kolem násady ven.

“Prdět mi tu nebudeš!” projede najednou místností hrubší mužský hlas. Je jako bič, který protne jinak tichý prostor. “Za tohle dostaneš rákoskou” a než stačím zase v’fňukat do roubíku dostávám třicet ran rákoskou na vyšpulenou prdel.

Následuje další balónek vzduchu a další zaprdění! nemůžu to ovládnout, vzduch si dělá co chce! “To nemyslíš vážně!” hlas zní podivně nazlobeně. Opravdu hodně. 

“Tak za tohle dostaneš ještě litr vody klystýrem!” Postava se opět beze slov vrhá k irigačnímu vaku, který jsem měla připravený na další klystýry. Odchází ke kuchyňskému koutu a plní jej vodou. Přidává moji mýdlovou pěnu. Hadice irigačního vaku je připevněná k dvou balónkové nafukovací cévce. A tu hned dostává do své prdelky. Vím co to znamená. Neunikne ani kapka. Trýznitel nafukuje oba balónky a to opravdu pořádně. Tlačí mě v nebohé prdelce. Přichází na mě pořádná vlna nucení a směs vody, kefíru a vzduchu chce straně ven. Jsem zpocená, chvěju se a jediné po čem toužím je, aby ten tlak mohl povolit, abych mohla utíkat na toaletu. Místo toho, ale postava otáčí regulátorem na hadičce a do hadici začíná pomalinku téci mýdlová voda. Zblázním se!

Postava bere do ruky kožený pásek a drsně švihá mojí nebohou utrápenou prdelku. Když je půlka irigačního vaku upotřebená, uzavírá průtok. Slyším odepnutí přezky pásku. S námahou otáčím hlavu. Postava si svléká džíny i trenýrky a stojí za mnou s pořádně vztyčeným, dokonale vzrušeným údem.

Pak si na něj nasazuje kondom. To ne! Vše ve mě křičí. Moje vyděšené oči matně hledají jakýkoliv záchytný bod. Nůžky. Co udělám? Lomcuji rukama. Postava vyfukuje balónky cévky, vytahuje jí. Vystříkne trocha vody. Ale než může začít z prdelky vytékat další, cítím jak mi přikládá svůj horký úd k mé dírečce, tlačí, víc a víc. Cítím ohromný tlak. Přece jen můj análek není na může zvyklý. A pak ucítím jak do mě proniká. Hlouběji a hlouběji až jeho tělo narazí na moje půlečky a já cítím teplo jeho těla. Trýznitel začíná rytmicky přirážet. Rukama si chytne moje boky a drsně mi šuká moji maminovkou prdel.

Voda mě v bříšku neskutečně tlačí a občas jím projede velmi nepříjemná křeč. Muž beze slova doslova buší do mého zadečku. Pak ze mě vystupuje. Chytne do ruky koženou pálku a nanovo začíná vyplácet mojí prdelku. Už to nevydržím a voda vystříkne pořádným proudem z mé prdelky. Propadám se kamsi do absolutního ponížení. Nicoty. Odevzdání se. Voda pořád rytmicky stříká ven. Muž mi zase zavádí cévku, nafukuje a dostává zbývající půlku vody. Zase vytahuje cévku a nanovo mě pořádně ošoustá prdel.

Pak zas nechá můj zadeček vystříkat. Odvazuje mi pásku z ruky a sám odpoutává kovová pouta. Pak nůžkami uvolňuje pásky, které drželi mé tělo na židličce.

“Jestli chceš” promluví po dlouhých minutách, “napiš mi zase zprávu a připrav se jako dneska. Přivedu i kamaráda”. Dveře se zavírají. Zpocená, rozechvělá a zesláblá vstávám ze stoličky. Bolí mě každičky sval. Rychle utíkám na toaletu.

A zatímco s úlevou vypouštím vodu ze své prdelky, v bříšku se začínají ozývat motýlci… napišu mu?

Comments


bottom of page