top of page

Klystýrový balónek

Tahle věc je materializovaným fetišem všech klysmafiliků, teda jedinců ulítlých na erotickém klystýru. Vzpomínám si, jak jsme ho v pubertě poprvé viděla a jak jsme s ním zkusila svůj první klystýr v životě!


Dneska na netu už objednáte i jiné než ty oranžové ve čtyřech základních velikostech, i když mají svým designem pořád co do sebe.

Pokud nechcete vyhazovat peníze, kupte si jej ve zdravotických potřebách (třeba online) a ne na sexhopu (nic proti sexshopům, mají skvělé věci, ale v tomto případě je marže nehorázná). Ani čína (nebo eBay) nezklame. Hledejte pod názvem enema bulb.

Balónek nikdy nepožívejte na vysávání! Je to nebezpečné z důvodu vytvoření podtlaku v konečníku. Balónek držíme zmáčknutý, dokud jej ze zadečku nevytáhneme!

Balónky jsou u nás značeny čísly, nejběžnější objemy jsou od 400 – 200 ml. Doporučuji větší. Balónky se špatně desinfikují, podle mě je nejlepší balónek napustit vodou, zcela ponořit do hrnce a chvilku vyvařit. Materiál to vydrží. Čistit chemicky je problematické, protože z vnitřku se desinfekce špatně a dlouho vyplachuje.


Balónky jsou horší pomůcka pro samo-obsluhu, ale lepší než stříkačka. Počítejte s tím, že uděláte málo proti tomu, že si aplikujete nějaký vzduch, který v balónku vždy zůstane. Pro mě je to přednost, je to prostě přísnější trest.


Pokud zavedete násadu jen lehce na začítek zadečku a vodu bude teplá, je to krásný pocit, jak si bude razit cestu přes vaší sevřenou prdelku.

Pro mnoho lidí, kteří třeba jdou do klysttýru primárně z důvodů očisty před análním sexem je tohle skvělá pomůcka a může to být vstupní brána ke klystýru (když chcete někoho třeba nalákat), protože není tak psychologicky odstrašující jako obrovský vak s vodou, hadicí, pro spousty ostýchavých jedinců je tohle nějaký psychologický blok, namísto jednoduchého a malého balónku. Další pratickou vlastností balónku je, že h můžete vzít kdekoli sebou.

Balónek se samozřejmě dá skvěle použít i na air-enema, tedy aplikaci vzduchu. V tomto případě doporučuji mačkat velice pomalu a nepřehánět to s rychlostí, aby nevznikl úraz díky příliš velkému objemu vzduchu aplikovaném v malém čase.

Namísto násady se dá připojit delší hadička a tu teprve opatřit násadou (hadičku koupíte kdekoli, třeba baumarktu), rozhodně je to praktičtější pro sebe-obsluhu, zkrátka člověk nemá nikdy dost dlouhé ruce na tuhle pomůcku :-).


Pro inspiraci mrkněte na jednu nesposlušnou holku a její show s balónkem :-).

Comments


bottom of page