top of page

Kolík a kuličky

Nechal jsi mě už úplně nahatou, bez jediného kousíčku oblečení. Jen tvůj oblíbený pás cudnosti, ten mi skoro nikdy nesundáváš.


Usedám s roztaženýma nohama na pultový stůl hotelového pokoje. Můj klín, roztažený a obnažený se na tebe usmívá. A ačkoli má ústa nemohou říkat nic (protože v nich mám velký kuličkový roubík, ach, tak kromě pásu cudnosti, ještě tenhle kousek jsi mi ponechal!), ten roztažený klín, jako by se na tebe usmíval a zval tě ke hře.


V ruce se ti objeví kovový anální kolík. Ten největší! Ano, mám ho ve sbírce. Ale můj zadeček jej ještě neochutnal. Nejsem nijak spoutaná, ale vím, že ve hře s tebou to může být otázka chviličky. A tak poslouchám. Srdce buší, oči polekaně hledí na ten veliký, teď už nalubikovaný kousek chladného kovu mířící k mé prdelce!


Přikládáš jej k mé dírce a jemně tlačíš. Tiše vzdychnu. Podíváš se mi přímo do očí. Nejsem si jistá, jestli ten pohled mám ráda. Ještě pořád jsem si na pohled muže v téhle své identitě nezvykla. Stydím se klopím zrak. Tlačí to. Ale ty nepolevuješ a jemně krouživými pohyby mi tu kovovou obludu zasunuješ hlouběji a hlouběji.


"Víš ty co, trochu si tě ještě přifouknu" a při těch slovech odkládáš kolík a do ruky bereš pumpičku s hadicí. Zasouváš jí do prdelky a začínáš pomalu mačkat gumový balónek. V bříšku to zabublá. Sedím, nohy stále roztažené. V klíně, zamčeném pásem cudnosti rostě teplo, rozlévá se celým tělem s pocitem vzrušení, studu, bezmoci.


Bříško začíná tlačit, ale ty pokračuješ. Počítám v duchu zmáčknutí. Už to bylo půl litru. Tři čtvrtě. Začínám se nervózně vrtět. Něco málo přes 800 ml, když odkládáš pumpičku a já, tentokrát docela rychle dostávám obrovský kolík až na doraz do prdelky.


A pak. Do rukou bereš krátké a silné důtky. První údery míří na vnitřní stranu stehen. Můj otevřený klín, klín otevřený k tobě, k tobě držící ten nástroj, nástroj, který teď dopadá na vnitřní stranu stehen. Jako bych každou chvíli cítila, kam může další úder následovat. Strach s každé další sekundy, nutí nohy stahovat k sobě, ale vůli držím.


Vím, že pro tebe musím! A pak! Přímo doprostřed. Na mé kuličky. Šourek. Podivně tpelá bolest se rozlévá vzduchem nafouknutým bříškem. Okamžitě vírám obě půlky a ještě intenzivněji ucítím obrovskou kovovou věc, kterou jsi mi tam dal.


Druhá rána! Zakřičím do roubíku. Jemně mě pohladíš po kuličkách. Pak bereš vibrátor, zapínáš jej a začneš mi po nich jezdit, zatímco druhou rukou mi koženou plácačkou vyplácíš opět vnitřní stranu stehen.


Tlačíš a rejdíš vibrátorem stále intenzivněji po mém šourku, projíždíš dolů, dotýkáš se trčícího kolíku, až mi zabrdí celý zadeček a pak zase nahoru. Svaly se v nekontrolované křeči stáhnout a celým tělem projíždí obrovská vlna orgasmu. I přes nasazený pás cudnosti můj prostorem omezený pens divoce pulsuje v extatickém záchvatu. Pokládám zmožené tělo a stahuji se do sebe. Jemně a citlivě pohladíš moje nohy. Tak zase příště...

Comments


bottom of page