top of page

Lesní d(Í/Ě)vka

Jedna z mých fantasii k pondělnímu dobrodružství?


Praskání zesiluje. Několikrát tlesknu, abych zvíře zaplašila. Srnka, v horším případě divočák. Tleskám opět, ale praskání pokračuje a jako by sílilo. Zřetelně se přibližuje. Horečně zvažuji své možnosti. Zrovna jsem se chystala stáhnout si kalhotky a začít si hrát.

Tady, na malinké mýtince, dokonale schované mezi stromy a houštím. Sexy punčochy, podvazkový pás, korzet a kalhotky jsou to jediné co mám teď na sobě.


V klíně nasazený průhledný pás cudnosti. Ale na erotické vzrušení teď není čas. Horečně přemýšlím co dál. Protože zvuky zřetelně pokračují sem. Myšlenka na zatoulaného houbaře stále sílí a s ním i snaha vymyslet plán ústupu.


Dělat že nic a prostě tu být. Rychle se převléknout? To je nereálné, jen sundat si silikonová prsa, masku, paruku, oblečení, vybalit civilní šaty z igelitky schované o několik metrů dál.


Hlas. Mužský hlas. Naprosto zřetelný a nefalšovaný. Divočák, Srna. Pes. Pták. Všechny mé teorie jsou pryč. Je to člověk. Jslu to...dva lidé. Druhý mužský hlas se zřetelně připojuje připojuje, větvě praskají, zakašlání, smrčky se rozrazí a stojí tu. Proti mě. Dva metry. Dvě postavy. Střední věk. Sportovně oblečení.


Co tu chtějí? Co jsem tu vlastně chtěla já. A protože stojí přímo na proti mě, zmražené, v sexy oblečení navlečené podivné a snad i bizarní postavě. Co se říká v takové chvílí?


"Můžete pokračovat, já jsem tady v pohodě" vysoukám ze sebe nejlepší slova, která mě v tu chvíli napadnou. Zároveň už v tu chvíli vím, že jsem asi za život dokázala říct chytřejší věci.


"Jo, my jsme taky v pohodě" směje se první muž směrem k druhému.


"To je transka?" obrací se pak ten druhý k prvnímu, se stejně podivným pobaveným výrazem.


"Vykouříš nás?" obrací se na mě první muž s naprosto samozřejmým výrazem, jako by si právě objednával něco v trafice.


"Ne, to..." vyrazím ze sebe zaraženě...


"Neboj se, bude to moc hezký, už ti to někdo udělal do prdelky?" ptá se mě muž.


"Ne...já...já...já jsem..." koktám.


"Nevadí, svlíkni si ty kalhotky" odpovídá druhý muž a začíná si sundávat kalhoty. Druhý jej hned následuje.


"Kondomy tady máš?" ptá se první.


Myšlení se mi zastavuje. Nevím. Neumím se rozhodnout. Touha po nepoznaném. Vzrušení. Stud. Strach? Jenže zatímco já přemýšlím, ti dva, se stále veselým výrazem konají. Oba se svléknou úplně do naha. A oba mají erekci. Jejich penisy trčí a pohled na ně mě fascinuje. Nahání strach.


První muž si lehá na moji piknikovou dechu, kterou jsem natáhla na zem.


"Pojď za mnou, neboj se" pokyne mi nějak tak vlídně.


"A ty kalhotky šup dolů!" říká vesele druhý, přistupuje ke mě. Zasune své prsty mezi kalhotky a moje nohy a jemně a pomalinku mi je stahuje dolů. Nebráním se. Měla bych?


"Kondomy mám tam" ukazuji. Byl nějaký důvod že jsem si je vzala. Představa. Touha. Fantasie.


Druhý muž, který mi mezitím kalhotky stáhl se po nich natahuje a jeden podává svému společníkovi ležícímu na zemi.


Muž taky nachází připravený lubrikační gel.


"Ty jsi teda dobře připravená" směje se a dívá se na připravené pomůcky. Řetízky. pouta, klystýrovací balónek...


Oba muži si natahuji na své penisy kondomy. Připadají mi obrovský. Nemám úplně reálné srovnání, penisy s erekcí jsem na živo nikdy neviděla.


"Posaď se na koníčka" pokyne mi ležící muž.


"Chtěla bys třeba svázat ruce?" ptá se druhý stojící muž.


"Jestli to tak pro tebe bude lepší?" navazuje na něj ležící. Druhý muž bere ze země jeden z mých bondage provazů, jemně mi dává ruce za záda a začíná mi je svazovat. Srdce buší. Nebráním se. Krev se hrne do klína, pevně zamčeného v pásu cudnosti.


Utahuje mi zápěstí za zády. Pevně. Hodí lubrikační gel ležícímu muži a ten si jej namaže na trčící úd. Stojící muž mě jemně naviguje k ležícímu muži. Rozkročmo si na něj stoupám a pak mě jemně tlačí dolů. Dosedám na jeho břicho. Cítím to teplo. Opravdovost.

Stojící muž se sklání a roztahuje mi půlky zadečku, zatícmo muž pode mnou mi rukou přikládá svůj úd k análku. Jemně a pomalu. A pak jej začne zasouvat. Je horký. Velký.


Zatímco jeden muž mi roztahuje půlečky mé macaté maminovské prdelky, druhý pomalu zasouvá svůj úd do mé nejintimnější dírky.


Je velký. Tlačí to. Pomalu, ale nekompromisně jde hlouběji. Vzdychnu.


"Neboj se" říká velmi vzrušeně muž podemnou. Jeho klacek proniká více do mě až ucítím jeho šourek. Je ve mě. Pak začne pomalu a rytmicky přirážet. Druh stojící muž se postaví svým rozkrokem k mé hlavě a svůj úd přiloží k mému obličeji.


"Otevři pusu, pojď! obrací se na mě.


Pomalu beru jeho penis do pusy. Kondom chutná po jahodách. Zatímco ten pode mnou přiráží, začínám laskat úd druhému muži.


Rytmus se zvětšuje. Víc a víc do mé prdelky, zatímco stojící muž uchopí moji hlavu a začnu i s tím přirážet. Laskám a saju, jak nejlépe dokážu.


Ležící muž mě ze sebe sundává, pokládá na bok a jde do mě zezadu, zatímco mi přidržuje zvednutou a roztaženou nohu. Druhý muž si lehá vedle mě a opět musím laskat a sát jeho penis.Ruce mám stále svázané za zády a tak jsem spíše loutkou. Ztracenou v lese. Šukanou. Polonahou děvkou.


Muž, kterému kouřím jeho úd se prohne a v slastné extázi vrcholí. Cítím jak jeho penis tepe v mé puse. Druhý stále přiráží v mé prdelce. Víc a hruběji v mé maminovské dírečce. Pak i on s výkřikem do tichého lesa prohne své tělo a v extázi zasune svůj úd až po kořen...


Muži se oblékají.


"Chtěla bys jako poděkování od nás pomučit?" obrací se na mě muž. "Klystýr, výprask, můžeme..." říká druhý a rozhlíží se po pomůckách, které jsem si vzala...


Commentaires


bottom of page