top of page

Jarní šmírák 2024 je opět tady:

Pojď se na mě podívat na živo!

Lesní divnoženka

Vešla jsme do lesa a odložila mikinu a kalhoty. Vyzula sportovní obuv a obula červené lodičky na vysokém podpadku. Stála jsem uprostřed toho ticha jen v sexy punčoškách, bílém poloprůsvitém topu. Bílé kalhotky stále skrývaly moje intimní místečka. Cítila jsme zase ten známí adrenalin, zaposlouchala se do zvuku lesa. Chvilku jsem se nechala unášet paprsky sílící slunce.


Zapraskalo to. Rychle a náhle a já se instinktivně rychle otáčím po zdroji toho zvuku.

Dech se zastavil, srdce naskočilo na maximální rytmus. Cítím lehké nohy. Deset metrů ode mě vychází z křoví muž. Starší, ale sportovní postavy. Co tu dělá? Co tu dělám? Co teď uděláme?

Rychle se intuitivně skláním k mikině. Muž míří rychlým krokem ke mě. Co teď říci? 

“Nebojte se”. říká překvapivě vlídně až konejšivě. “Klidně pokračujte, vždyť je to hezké”. Přemýšlím. 

Zvědavost a vzrušení vítězí. Pouštím mikinu a stojím rovně proti němu. Slyším své srdce a rychlý dech. Jen se dívá.

Cítím náhlou rozhodnost. Chytám prsty okraje kalhotek a pomalu je stahuji. Cítím pohled muže ve svém klíně. Co teď řekne? Všiml si, že jsem šímejl? Zdálo se mi jakoby se pobaveně pousmál při pohledu na můj pás cudnosti.

Začíná mě obklopovat vlna vzrušení. Odkládám kalhotky a muž se přibližuje. Obchází mě a pak ucítím jeho teplé ruce na svém boku. Hezky voní kolínskou. Hladí mě. Cítím neovládnutelný tlak v páse cudnosti a horko se rozlévá celým podbřiškem.

Rukama mi hladí zadeček a celým tělem mi prochází mrazení. Cítím husí kůži. Stydím se. Jsem vzrušená. Zajíždí mi mezi půlečky prdelky a dotýká šourku. Bříška. Boků.

Nahlas vzdychám. Muž odkládá svůj batoh a vytahuje z něj opalovací krém. Jen stojím, zmražená. Ani nedutám. Roztírá jej v ruce, vjíždí mezi moje půlečky a já cítím jak mi masíruje análek. 

“Neboj se”. Reaguje zjevně na to, že se strašně chvěju. Svléká se. Stále stojím, mlčím a nevím kudy dál. Stahuje trenýrky a vidím jeho zřetelnou erekci. Opět se sklání k batohu a vytahuje prezervativ. Uchopí mě za boky a jemně tlačí na kolena. Klekám si. Roztahuje mě nohy více od sebe a já vyšpulím svojí prdleku. Najednou cítím teplo na svém análku, sílící tlak. Vniká do mě. Pomalu a něžně, ale tlak je veliký. Jemně a pomalu si mě uvolňuje až svůj horký úd zasune hluboko do mojí maminovské prdelky. Klečím jako správná děvka a jsem věcí rozkoše náhodného kolemjdoucího…


bottom of page