top of page

Macatá prdel

Trestání za macatou prdelku je taková moje oblíbená, přetrvávající, stále na chuti neubývající sexuální fantasie.

Je to fantasie, která mě vlastně totálně rajcuje :-). A tady je jedna moje super oblíbená varianta.


Jen v kalhotkách a hot punčochách s podvazky mě svazuješ na mojem oblíbeném vyšetřovacím křesílku. Zápěstí nad hlavu, kotníky k opěrkám, které dokonale roztahují moje nožky. Do úst mi něžně vkládáš roubík a překrýváš mě bílím prostřeradlem. 

Seance začíná zajímavě, uvidíme co se bude dít…

Pak ale odcházíš do vedejší místnosti. Někdo klepe na dveře a Ty otvíráš. Z povzdálí slyším jen tlumené hlasy. Pár minut štěbetání. Máme pronajatou naší oblíbenou mučírnu. 

Smích, veselý hovor se zjevně přesouvá dovnitř. Trošku ve mě zatrne. Vlastně. Trne ve mě stále více.

To bylo takhle. Přišla jsem s nápadem a Ty jsi byl nadšený. Půjčíš mě svojím kamarádům. Źádala jsem zdraví, důvěryhodnost a to, že budeš u toho, nebo alespoň dost blýzko na to, abys zasáhl a usměrňoval. Delší dobu jsme o té fantasii mluvili a čím víc se mluvilo, tím větší byla, tím silněji nás lákala. Čas plynul, podmínky se ladily. Akce se chystala.

Přicházíš se dvěma zcela cizími muži. Vedeš je přímo ke mně. Nemůžu tomu věřit. Jeden je starší, vysoký, druhý asi padesátník, podstaditý. Cítím jak rychle mi buší srdce a můj zrychlený dech zřetelně prochází roubíkem. 

“Chlapy, já budu vedle, kdybyste mě potřebovali”, říkáš, jako bych tu ani nebyla a rychle mizíš do vedlejší místnosti.

“Tak se na to mrknem”, odkrývá prostěradlo z mého těla ten podstaditý.

Je to jako magický sen. Strašidelný, vzrušující, strhující, divný. Jsem ale tady a tohle s emi nezdá. Ti dva uži jsou fyzičtí, stejně jako tahle pouta a roubík, který mi bráni cokoli říci. Protestovat. Ptát se. Klást podmínky.

Doopravyd se třesu. Neovladatelně. Jako by mi byla po odkrytí zima na nahou kůži. Ale je to spíš chvění z pohledu těch cizích mužů. Z toho čím jsem.

“Tak stáhni jí ta kaťata ať se mrknem”. Starší muž bere lékařské nůžky s oblými okraji a rozstříhává moje sexy kalhotky.

Rychle a obratně je trhnutím stahuje zpoza mého zadečku. Oba muži teď stojí proti mému roztaženému klínu a zřetelně vidí jejcih pohledy. Projíždějí a skenují moje půlky, prdelku i intimní místečka s nasazeným pásem cudnosti.

“Hmmm, na fotkách vypadala teda líp”, říká zjevně zcela upřímně ten podsaditý. “Jako je trošku při těle”.

“Prdel má rozhodně pořádně macatou” přitakává zamyšleně starší z mužů.

Podsaditý mi mezi prsty neurvale chytne kůži na břichu. Pořádně a silně. “Pořádný špeky.” Silně až to zabolí mi stejným zplsobem pevně stiskne kůži na hýždích. “Posilovna, dieta, nic?” Ptá se řečnicky s pohledem do mojí tváře.


“Hele nevím teda, na kolika jsme byli domluveni s tím borcem?”

“Chtěl tisícovku na hoďku” odpovídá starší.

“Hmmm, jako začal bych se tady bavit o slevě za tohleto”

Podsaditý si bere otočnou stoličku a sedá si k mému klínu. “Mrknem na anál”. Nasazuje si latexové rukavice.


Dvěma prsty mi roztahuje půlečky zadečku od sebe. Instinktivně je svírám k sobě. Jako cudná panna.

“Nelíbí?” ptá se mě opět zjevně řečnicky muž, vzhledem k tomu, že mám roubík.

“Nic, já se jdu pobavit o té ceně za tohle. Navíc měla mít vybělený anál, což teda si představuju dost jinak. Podívej…”

Starší z mužů odchází do vedlejší místnosti za Tebou a já slyším jen tlumené hlasy.

“Hele, ukecal jsem na to tisícovku, ale za celý večer, ne jen hoďku.” říká spokojeně starší z mužů.

“Tak já skočím do auta pro kompesor jo” říká na odchodu podsaditý. “Neboj se, ten tvůj nám to povolil, uvidíš že budeš nadšená” říká zatímco se starší nepříjemně pochechtává.

Chvěju se a cítím jak se mi potí pokožka pod řemeny pout.

Starší z mužů mi mezitím pomalu a zejvně labužnicky začne připínat kolíčky na prádlo na můj šourek. Připne jich asi patnáct a za chvilku to pěkně štípe. Zároveň mě to, jako vždy, dostává na pokraj extáze. Strach, stres, bolest, vzrušení, cítím jak se mi poštěváček vzdouvá v pásu cudnosti, až mjsím myslet na něco jiného, abych zchladila to tsunami rozkoše.

Přichází podsaditý s menší krabičkou do které je připojena silnější pryžová hadička. Prohlížím si přístoj. Pár tlačítek, displej. Podstaditý jí zapojuje do zásuvky.

Hadička je černá, gumová, tustá, dlouhá, táhne se kroutí po zemi a na jejím konci je kónická násada. Je to takové hezké udělátko nahánějící maminám, jako jsem já správně okořeněný strach.


Podsaditý si opět sedá na otočnou stoličku u mého klínu. KOlem análku mi nalepuje z každé strany dvě elektrody, další přípíná na zadeček. Pak namaže lubrikačním gelem koncovku hadice a pomalu ji zastrkává do prdelky až po její široký konec. S koncovkou hadice v ruce tlačí její tlustý konec do mého análku.

“Tak jedem!” zahuláká na staršího muže, který něco mačká na té magické krabičce.

Ozve se zabzučení a nic se neděje. Pak, pomalinku začínám cítí v prdelce ten známí pocit. Pumpují mi vzduch do zadečku! Cítím motýlky v podbříšku a krev se mi opět nalévá do intimních míst. Srdce buší. Cítím jak se potím kolem násady v zadečku. Přístoj monotónně bzučí. V bříšku mi to občas zakručí a zabublá.

Přicházíš Ty.

“Kolik tam té chuděrce chcete napumpovat?” ptáš se pobaveně. Snažím se zrakem upoutat prosebně Tvojí pozornost, ale Ty se na mě ani nepodíváš.

“Tak půl litru jsme chtěli” říká podsaditý.

“To je málo! Dejte jí alespoň litřík, ona je zvyklá!” odpovídáš. Teď lžeš! Chvěju se. Nikdy jsi mi tolik vzduchu nedal a maximálně jsme skončili na 300 mililitrech. 

“Tak fajn”. Starší muž otáčí regulátorem na krabičce a hned poté bere do ruky elektrostimulační jednotku. A já ucítím první tak známí pocit zabrnění. A jeho síla se zvyšuje. Prdelka se mi nekontrolovaně cuká. Tohle už je hodně silné! Pořádně se spínám v poutech a funím přes roubík.

Tlak v prdelce roste.

BDSM vztah je o důvěře a plánu. Svolení všech zůčastněných se vším. Připravenosti na rámec toho, co se bude dít. Pokud s někým sdílíte tak fyzické zážitky, jde i o zdraví, důvěryhodnost a známost všech účastníků, takže doopravdy bych s nepřála žádné cizí, bez předchozí dohody. Myslím, že je to rozumný postoj a jiný nejsem ochotna akceptovat. Ani Ty bys neměl.

Yorumlar


bottom of page