top of page

MILFka na kozičce

Trestná koza, nezbytná pomůcka ve výbavě každého BDSM enthusiasty a vychovatele neposlušných MILFek. Jednoduchou a přesto dokonale použitelnou dřevěnou kozu koipíte v baumarktnu do 300,- Kč, výhodou je nízká váha a skladnost. Nosnost koziček je od 70 do 90 kg a myslím že i ty s nižší nosností údrží o pár kilo víc. A užijete si s ní spousty srandy! 

Pro ty, kteří preferují soft BDSM je samozřejmě vhodnější koupit nějaký model s oblými hranami nebo použít složený ručník nebo kus vystřiženého molitanu.

Nejzákladnější poloha je zobrazena na fotce níže. Pokud je koza příliš nízká (což bude 99% kupované produkce), nohy se stáhnou a spoutají hezky dozadu. Pak už jen pevně spoutat ruce za záda a je čas na převýchovu. V první řadě působí psychologický efekt. Jen tak nahatá nebo v sexy prádelku na koze vypadá každá holka nebo MILFka docela legračně a je to vážně hodně ponižující.

Poloha je vcelku nepohodlná, záleží samozřejmě jak moc drsní chcete být z hlediska hrany na které se sedí. Z bezpečnostního pohledu varuji, že nic nelze přehánět a vyvarujte se tak příliš ostrým hranám, aby nedošlo k otlakům, pohmožděninám, záděrkám a dalším možným úrazům. Příliš ostrá hrana v kombinaci s ostrým úhlem v konbinaci s hmotností může způsobit velmi vžná zranění hráze u žen a šourku u mužů a transek a tak doporučuji přece jen ubrat na “krutosti” a hranu zoblit, použít širší hranu (obdelník) nebo nějaký měkký podklad (ručník).

Poloha na kozičce je svělá k výprasku, ale chce to přesnější nástoj, ideál rákosku. Pkud trestanou nakloníte dopředu, máte přístupnout prdelku a fantasii se meze nekladou.

Vylepšením pozice (nebo možná spíš variantou, protože i základní poloha je skvělá) je pověšení za ruce nad hlavu (musíte mít ale nějaký trám nebo větev při outdoor aktivitách).

Pokud se použije základní poloha a ruce nejsou fixovány k něčemu nad trestnou, je dobré myslet na problém stability. U levnějších koziček je problém jejich relativní nestabilita díky příliš malému úhlu v němž lze kozu rozevřít. Ta je limitována originálním mechanismem bránícím úplněmu roztažení (rozjetí) nohou kozy. Vyřešíte to buďto náhradou na řětízek a širším úhlem otevření nebo na to prostě myslete (hlavně vy na té kozičce 🙂 a moc neskákejte.

Tak či tak, kozičku mám už doma a už se těší až mě brzy povozí :-).


Comments


bottom of page