top of page

Jarní šmírák 2024 je opět tady:

Pojď se na mě podívat na živo!

MILK squirt!

Co je vrcholně vzrušující fantasie z kategorie “pokročilé”? A co bych chtěla zažít? Extrémně ponižující trestný “milk squirt”.

Přikážeš mi bez dalších podrobností se svléknout úplně do naha. Absolutně netuším co bude následovat (nebo možná tuším a bojím se na to pomyslet). Pak bez jediného slova přinášíš sklenici teplého mléka a velký klystýrový balónek… Srdce se mi rozbuší, u žaludku to lechtá nervozitou a do rozkrokem začne pulsovat vzrušení.

Přikážeš mi lehnout si před tebe na stůl. na záda, nohy pořádně roztáhnout a pokrčit. 

Naplňuješ beze slova balónek teplým mlékem a pak mi jej podáváš.

“Celé si to vystříkej do prdelky” říkáš nezúčastněným tónem. Třesoucí se rukou zasunuji pomalu násadu balónku do vyšpulené černé dírky a pomalinku mačkám. Cítím jak mi teplé mléko naplňuje zadeček. Tiše a pozorně mě sleduješ. Odkládám balónek. Opět jej naplňuješ a celý postup se opakuje.

“A teď to vystříkej z prdelky!” Chci vstát a odejít na toaletu, ale ty mě zastavuješ.

“Kam pak jdeš?” Zůstaň ležet jak jsi, nohy nech pokrčené a vystříkej to tady ať to vidím. Chci zkontrolovat jak stříká ten tvůj macatý zadek a na záchodě bych to asi neviděl, jasný?”

“To asi ne, já…” odpovídám víc než rozpačitě.

“Přestaň tady kecat a diskutovat. Pořád fantazíruješ a o vyšetření prciny, tak je to tady. Teď nastal ten čas ti jí zkontrolovat. Tak šup. Dej si ještě jeden plný balónek za to otálení a pak začni stříkat”

Podáváš mi naplněný balónek do ruky. “A vytlačuj to rychleji! Pořádně to zmáčkni a hned jak bude prázdný prostě pořádně zatlač a vystříkni to ze zadku, rozumíš?” říkáš podrážděně. Mačkám balónek. Srdce buší. Jsem nesvá, nervózní a trochu vystresovaná. Zatímco cítím jak mi mléko stříkáš do prdelky horečně přemýšlím, nad tou podivně nepříjemnou představou, že před skoro cizím mužem musím z roztažené prdelky vystříkat po klystýru mléko. Bereš mi balónek z ruky.

“Tak jedem!” Cítím jak mi tepe studem ve spáncích. Zatlačím a z roztažené prdelky vystříkne malý proud mléka. 


“To bylo strašně málo Karolíno, to vypadá, že máš hrozně lenivou prdel. Zkus si napumpovat vzduch a uvidíme, jak ta tvoje macatá prcka zní”. Při těch slovech už se hanbou doslova propadám. Ty mi ale klidně podáváš balónek, tentokrát prázdný… Rozechvělou rukou jej přebírám a pak pomaličku mačkám. Za doprovodu nedůstojného prdivého zvuku si jej vytlačuji do své nebohé prdelky.

“Silně zatlač, nestyď se, musím to zkontrolovat”. Z dírky vystříkne mléko a vzduch a místností proletí nepopsatelně ponižující zvuk. Nahá, s roztaženým zadečkem, přímo před cizím chlapem a tohle!

“Zkus to ještě z boku, třeba to půjde líp” a jemně mě směruješ tak, abych se položila na bok, pak mi přizvedneš a pokrčíš jednu nohu.

“Roztáhni si rukou půlky od sebe, neboj se, tak pojď!” Z prdeky mi ale jen pomalinku vyteče trošku mléka.

“Moc ti to nejde, správně bys teď měla pořádně vystříknout. Budem tě muset pořádně natlakovat a pak to snad už půjde lépe. Běž si do irigátoru naplnit dva litry mlíka. Předtím ho sehřej v mikrovlnce.

Celá se klepnu. Vstávám, poslušně a beze slova (co se taky dá říct) jdu plnit tvé příkazy. Zatímco se mi hlavou honí jak bude celá věc probíhat, hřeju v misce mléko. Vracíš mi jej znova do mikrovlnky, protože je podle tebe jen vlažné a musí být “vážně teplé až horké”. Nalévám mléko na klystýrového vaku, který mezitím věšíš na stojan postavený u stolu.

Znova se musím položit na stůl s roztaženým klínem. Tentokrát už věc bereš do svých rukou. Jemně mi zavádíš hadičku do prdelky. Pomalu otáčíš regulátorem a proud teplého mléka začíná plnit moje bříško. Pomalinku zvyšuješ průtok. Cítím jak mi teplé mléko docela rychle plní prdelku a jak v ní roste tlak.

Zatímco ve vaku zbývá ještě polovina přichází na mě první vlna silného nucení. Svírám análek kolem zasunuté hadičky. 

“Ještě to vydrž, než to do tebe dostaneme celé!” To se ale lehko řekne! Tlak teplého mléka se nedá vydržet a začne pomalu vytékat i kolem hadičky. Ještě zvyšuješ průtok a pak prudce vytáhneš hadici z prdelky. Okamžitě následuje mohutná exploze a z mé dírečky vystříkne silný proud bílé tekutiny…

bottom of page