top of page

Nafouknutá mamina

 Miluji pocit, kdy mám bříško dokonale nafouknuté, napuštěné po klystýru, jako těhulka. Říká se tomu “inflation fetish (wikipedie)” nebo “body inflation” a pan Freud by se na nás vyžil!

Někteří takto “postižení” to kapku přehánějí a chodí za hranice bezpečnosti a upřímně i erotičnosti (pro mě) a tak já se držím svých limitů, naslouchám svému tělu a očekávám od protějšku (BDSM hořejšku), že ty limity bude fundamentálně respektovat.

Tahle úchylka není zase až tak raritní jak by se mohlo zdát a často jí lze najít v v na první pohled nesexuální popkultuře (čímž netvrdím, že vždy mají tvůrci podloudné sexuální úmysly).

Přiznám se, že nafouknuté bříško u main mě extrémně sexuálně vzrušuje. A co mě osobně tak na tomto stavu přitahuje? Je to pocit určité hranice absolutní bezmoci. Nepříjemný pocit mě žene být velmi, velmi svolná přání hořejšku (toho dominantního), protože jediné, na co myslím, je až mi dovolí jít na toaletu. Obzvláště v kombinaci s dokonale zašpuntováným zadečkem, kdy ani kapka neunikne. V takové chvíli jsem moc hodná mamka a udělám (téměř) cokoli si bude přát. Samozřejmě i fyzický pocit, dráždění a tlaku v podbřišku v kombinaci se stimulací prdelky, ve které mám nafukovací kolík nebo nafukovací anální cévku, je pro mě erotický stimulující a vekou roli hraje psychologický rozměr, vidět svojí bezmoc, nafouknuté, zvětšené bříško.

A protože vždycky bazíruji na bezpečnosti, i tady musím (po letech teoretických i praktických zkušeností) zvednou prst na výstrhahu. Opět platí rozumně! Maximální objem je individuální, obecně se uvádí mezi 2 – 3 litry, ale nelze to brát paušálně. Bolest, křeče, to vše napoví, že je ihned na čase ukončit tuto aktivitu. Trénujeme také postupně a tak se rozumně seznamujeme s limity svého těla. Při aplikaci vody je potřeba přidat na 1 litr vody velkou polévkovou lžíci kuchyňské soli, aby se zmenšila absorbce vody střevní stěnou a nežádoucí a vysoce nebezpečný minerální rozvrat v těle (přespříliš vody – “otrava vodou”). Hrozí pak otok mozku a bezvědomí až smrt. Platí samozřejmě, že čím déle máme tekutinu v bříšku, tím více jí tělo absorbuje. Pokud přidáme sůl, vstřebávání vody se sníží (díky “vyrovnání” osmotického tlaku).

Osobně nepřekračuji 15 – 20 minut, kdy mám vodu v bříšku. To je můj pocitový limit. Je to taky doba obecně doporučovaná pro provádění očistných klystýrů.

Na bříško samozřejmě nelze vyvíjet tlak nedej bože do něj udeřit, při velké kompresi (tlaku) hrozí protrhnutí střevní stěny. Alkoholový klystýr je u mě tabu a u vás by měl být taky. Hrozí zde rychlá otrava.

Naslouchejte svému tělu, pamatujte, že BDSM je hra, ne reálné mučení z Vietnamské džungle, zapojte fantasii, respektujte se s partnerem navzájem a bude to skvělé!


Comments


bottom of page