top of page

Naplácaná od pána

A když říkám od pána, nemyslím toho Pána, toho šéfa, hořejška, dominanta, ale pána ve smyslu pána staršího, trošku ctihodnějšího, prostě staršího kmeta. A proč mě tak strašně vzrušuje představa sebe jako maminy s baculatou prdelkou a výprask na holou od staršího muže?

Jako na většinu otázek ze sexuality nemám jasnou odpověď. Asi respekt z životních zkušeností a tím jistou formu přirozené dominance, vyzrálost, zkušenost.

Dominant zkrátka nemusí být oblečený v přiléhavém koženém obleku, zběsile kolem sebe práskat bičem, rozsévat strach v latexové kukle, mluvit sprostě, ovládat je silovou převahou.

Jako u většiny věcí, síla je v rafinovanosti, načasování, stupňování a v něčem organicky přítomném, co není jen povrchně předstíráno.

Dokonale mě vzrušuje, jak si před takovým pánem musím svléknout blůzku i sukni. Jak mi srdce buší vzrušením a studem. 

Studem. Jsem totiž strašně stydlivá a ten kontrast vůči moji BDSM exhibicionistickým touhám je právě TO koření! Otáčím se k pánovi zády a pomalu stahuji kalhotky. Cítím jeho upřený pohled na své odhalující se prdelce. Moje vzrušení je pulsující jako sopka a úd mi stojí na maximum.

Ohýbám se k hraně stolu, lehám si na tu chladnou dřevěnou desku celým hrudníkem a cítím jak se prdelka dokonale vyšpulí. Strašně rychle dýchám. Slyší to? Vnímá tu touho, rozpaky, stud, očekávání, napětí. Plesk! První rána jeho teplou rukou. Je to intimní, osobní, skoro jako milování. Rozpaluje nejen mojí prdelku.

Sundává si pásek. Cítím cinkání sponky. Ví jak pořádně švihnout. Přijímám tu energii a odhazji zábrany. Nahlas vzdychám. Dýchám. Občas vykřiknu. Bolestí. Překvapením. Vzrušením…
Comentarios


bottom of page