top of page

Nové video: Elektrošoky + klystýr


Bylo to opravdu drsný! Ještě teď mi trochu přejede husí kůže, když si vzpomenu. Pojďte zavzpomínat se mnou na novém videu.

Všechno to začalo trochu mojí leností, která vyústila ve dvě kila navíc. A pár centimetrů navíc na prdelce. A tohle je zlobení, které můj Vychovatel neodpouští (a pkud se Ty staneš mojim Vychovatelem, tak bys taky neměl, vlastně nesmíš!).

Pevně svázat, v poloze, kdy bude mít tu svojí macatou prdel pořádně vyšpulenou, do análku dostávám opravdu velkou nafukovací násadu na klystýr, je to spíš takový kolík, sám o sobě mě mojí nebohou prdelku roztáhne, pak se ale ještě pořádně nafoukne v zadečku, takže dokonale těsní. Na každou stranu análku plochou elektrodu a vše do stimulátoru Omron. Japonci umí a tahle krabička dokáže s každé neposlušné a líné tranny maminy udělat úpně vzornou ženušku.

Do irigačního vaku 2 litry teplé mýdlové vody a následující minuty můžu přemýšlet, zda nebylo lepší trochu sportovat. Největší krize přišla, někdy v druhé půlce, kdy už jsem měla většinu vody v bříšku a navíc se začala tlačit ven, takže jsem myslela, že mi pukne prcina a k tomu přišel skoro maximální výkon elektrošoků. Prcka se mi sevřela a začala se třepat, pevně jsem trhala pouta, ale nebylo to nic platné.

A aby toho nebylo málo, budu během svého (zaslouženého) trestu hezky nabízena k pronájmu. A s tak velkou prdelí, za víc než dobrou cenu. Tak půjdete do toho?

Polepším se! Slibuju!

Comments


bottom of page