top of page

Nové video: Extrémně drsný klystýr horkou párou

Mám za sebou jeden z nejdrsnějších trestů! Tlakování bříška horkou párou! Objem jeden litr, teplota asi 50 stupňů…

K převýchovnému trestu byl použit přístroj Zpařovač prdelí z dílny REM, který se skládá z čtyř tlakových kompresorů, vyvíječe vodní páry, řídící jednotky, elektromagnetických ventilů. Přístroj je opatřen bezpečnostím manometrem sledujícím tlak v prdeli a třístupňovou teplotní pojistkou. Při jeho překročení dojde k otevření přetlakového ventilu (což se několikrát stalo). Během své činnosti mění Zpařovač prdelí tlak i teplotu páry.


Najde se tu obsluha stroje na příště? Musíš být férový, ale tvrdý. Pevně si mě spoutáš, abych se nemohla pohnout ani centimetr. Do mojí macaté prdelky mi zasuneš hadici Zpařovače a zajistíš provazem, aby nevyklouzla. Do pusiny mi dáš raději roubík. Potřebuju Chlapa, který ví, jak mojí tlustou prdel potrestat a vyčistit párou. Nastavíš program podle svého přání. A pak jen dohlížíš zda stroj dělá co má.

Zkusíme spolu magických jeden a půl litru?

Provoz je plně automatický, ale je možné že během procedůry se rozhodneš zvýšit tlak. Hledám Chlapa, který, když uvidí moje slzičky a prosebné pohledy nevyměkne a naopak tlak i objem páry zvýší!

Některé věci, bys ale jako tvrdý chlap udělal jinak. Poté co by sis mě pevně svázal, bys mě v rukavici začal stimulovat penis, až bych se chtě nechtě udělala. Protože tohle má být za trest a ne pro potěšení. Teď sedím po orgamus, bez vzrušení, spoutaná.

Říkáš mi, že se ti vůbec nelíbila ta úzká hadička, co jsem měla na videu, protože určitě špatně těsní v análu. A tak do něj dostávám pořádne tlustou a dokonale těsnící násadu.

Oznamuješ mi, že do mě napumpuješ litr a půl.

Nekompromisně a tvrdě mě vyčistí moji dupku párou. A až bude moje bříško dokonale natlakované, nesmí se prdíky z něho vypouštět jen tak do vzduchu. Za to jak jsem si špatně bělila anál, dostanu hadici vedoucí z dupky do své pusiny…

Mrkněte na moje nové drsné video!


Comments


bottom of page