top of page

Nový elektrický číňan

Přišel mi nový pomocník pro zvládání neposlušné maminy! Krásná sada k elektrostimulaci se vším všudy. Kromě řídící jednotky byly v balíčku čtyři krokodýlci (poštěváček), čtyři ploché elektrody (bříško, hýždě), čtyři kroužky (třeba šourek) a geniální anální ozdoba, která zároveň slouží jako monopolární elektroda. 

Jednotka má dva výstupy a dva káblíky, každý po čtyřech kontaktech (vždy dvakrát +/-).

Celé to pohání dvě tužkovky AAA.

Jednotka má super jednoduchou obsluhu, kromě zapnutí a vypnutí je zde volba jednoho ze čtyř režimů (pulse, numb, absorb, auto), nebezpečné tlačítko “adjust” pro zvýšení prožitku a kolečkový ovládač intenzity.

Popisky jsou naštěstí i anglické, takže jsem nemusela hádat. První lehká zkouška potenciálu již proběhla, jen tak na oko, neeroticky, spíše technicky a musím říct, že tahle černá krabička má neskutečný potenciál. 

Je přímo označena jako SM player, takže si nehraje na žádného příjemného masážního pomocníka se sofistikovaným a hebkým průběhem výstupního proudu, tohle je prostě černá krabička, která má neposlušnou maminu přesvědčit, aby třeba ubrala pár kilo a pár centimetrů z prdelky.

I při nejnižší nastavené intenzitě (a víc jsem ani nezkusila) je prožitek docela silný, takže si nedovedu představit, co se bude dít dál při zvyšování intenzity. Zkrátka, je tu velký potenciál. O “kvalitě” výstupu si nedělám zase takové iluze, nicméně pořád se jedná o bezpečné napájení s pomocí 3V a já se pevně držím zásady elektrohrátky zásadně jen od pasu dolů, takže žádné dráhy přes srdce nebo hlavu. A u elektra, které má potenciál být opravdu bolestivé a překročit tak tenkou hranici mezi vzrušující hrou a mučením je potřeba zdůraznit: Mějte domluvenou stopku a komunikujte. Obsuha pak musí používat mozek a neblbnout, intenzita se zvyšuje pomalu, pokud nechcete volat záchranku, až vám dolejšek pro náhlý příval bolesti zkolabuje. Bude pak poněkud složité vše vysvětlit a neskončit na policii.

Hrajte si opatrně a já se těším na nasazení v praxi!


Comments


bottom of page