top of page

Překvapení pro kamaráda

Než půjdu spát, mám tady pro vás jednu svoji fantasii. Tak pojďme na ni!

Můj kamarád, opravdu jen kamarád a náš společný relax víkend na chatě v lesích. Pivo. Pohoda. Film. Ale to je všechno jen moje léčka. Mám šokující a super odvážný plán!

Zatím co jsi ve sprše, stane se ze mě tranny MILF Karolína. Dokonale upravená, dokonale připravená.  Maska. Paruka. Pás cudnosti jsme už měla předtím. Stihla jsem to jen díky předchozí pečlivé přípravě. Všechny propriety schované a připravené hned po ruce jako to mají hasiči.

Jen v sexy korzetu, od pasu dolů nahá, bez kalhotek, s srdcem bušícím, jako by chtělo vyskočit a někam odletět, si lehám na hranu postele v pokoji pro hosty. Nad nahatou prdelku si dávám vařečku. Ležím, čekám, rychle dýchám. Minuty se vlečou a začíná na mě dopadat nejistota. Začíná převažovat pocit, že tohle nebyl dobrý nápad. Začíná vítězit pud sebezáchovy a útěku z místa boje. Zpíváš si z koupelny. Co mě to popadla? Nezvládnutelná touha? Vědomí, že čas nepočká. Nějaká teoretická intuice, že bys třeba mohl, ale kolik procent jsem jí ve skutečnosti dávala?

Jenže to už se ozývá otevření dveří koupelny a kamarádovi kroky rychle míří do pokoje.

Nedokážu teď otočit hlavu. Skoro nedýchám. Vím, že už tam jsi. Vím, že už mě vidíš. Už není cesty zpět. Čekám.

Nic neříkáš. Ani já ne. Neotáčím se. Je hrobové ticho a já už ani nevím zda tam jsi. Připadá mi to jako dvě, tři, čtyři minuty. Není možné, aby to tak dlouho trvalo! Cítím jak se lehce potím. Krk mám sevřený. Tvoje kroky míří ke mně. Nic neříkáš. Vařecha mi mizí ze zad. Tempo srdce je maximální. První plesknutí. Neskutečně tvrdé. Chlapské. Druhé. Další. A další. Cítím explosi horka v rozkroku, kterou pás cudnosti nepustí dál. Třesu se a nemůžu to zastavit. Moje prdelka hoří ale mnohem víc než moje tělo. Doslova pálí, až chvilkama myslím že to nevydržím. A to mě strašně překvapuje!

Slyším zvuk rozepínajícího se pásku. První rána. Zase pekelně tvrdá. Jsi velký chlap, skoro dva metry. Ta síla mě přivádí k extázi.


“Radime, počkej prosím chvilku”. Můj hlas je zastřený, jako bych nemluvila měsíce. Přestáváš mě vyplácet a já se rychle zvedám. Otočená zadečkem a zády k Tobě mizím z místnosti a zavírám za sebou dveře. Je čas přejít na druhou fázi plánu. Ruce se mi strašně chvějí a všechno mi dlouho trvá. Z připravené skříně v koupelně vytahuji irigační klystýrový vak, napouštím do něj dva litry teplé vody, přidávám voňavé mýdlo. Rychle se přesouvám do ložnice. To je místo činu fáze dvě. Celý den byla zamčená a připravená. A já připravená na to, v případě, že by strach zvítězil anebo by Tvá reakce byla negativní, vše uklidit.

Odemykám dveře ložnice. Stojí zde moje veledílo. Ze stropu vidí na provaze rozporka s připravenými pouty. Vedle ní, je připravený stojan na klystýrový vak. Stolek se vzorně vyskládanými pomůckami: Anální ozdoby tří velikosti, anální kolíky tří velikostí. Tři velké klystýrovací balónky. Roubík. Lubrikační gel. Umělé dildo. Menší a velké. Fotoaparát. Kolíčky na prádlo. Naproti vyšetřovacímu křeslu je velké zrcadlo. Stativ s kamerou. A…sada na elektrošoky. Dvě ploché elektrody, kablíky, řídící jednotka.

Klystýrový vak rychle na stojan. Nejde mi to, jak jsem nervózní. Ale nakonec se vše povede. Velkou mísu s horku vodou na stolek vedle pomůcek.

Oblékám si sexy kalhotky a jdu si pro Tebe. Ani teď nejsem schopná zvednou hlavu a podívat se na Tebe. Mám ji sklopenou a jen Ti k zemi pokynu, abys mě následoval.

Přivádím Tě do svého království.

Ten text jsem napsala předem. Dávám Ti ho vytištěný na papíře. Je na něm napsané”

“Radime, byla jsem strašně zlobivá holka. Moc jsem ztloustla a mám tlustou prdel. Chci Tě poprosit, abys mě dnes večer, jako pořádný chlap, potrestal, abych konečně začala hubnout. Podívej se prosím na notebooku na video, které jsem pro Tebe připravila. Moc Tě prosím, abych to dnes prožila s Tebou. Moc Tě prosím: Spoutej si mě opravdu pevně, zacpi mi pusinu roubíkem a buď na mě dnes večer opravdu tvrdý”.

Jdeš k počítači. Připravila jsem Ti tam své video. Video svého elektro mučení s klystýrem.

Sedá si na okraj postele vedle připravené visící rozporky a s hlavou skloněnou k zemi čekám, než se dodíváš. Čtrnáct nesnesitelných minut napětí. Cítím jak mi pulsují tváře a v krku mě to svírá.

Video končí. Sama si svlékám kalhotky a lehám si pod postroj. Přivazuješ mi kotníky i zápěstí a jdeš si pro roubík. Zastavíš se u stolku a prohlížíš si moje poklady. Saháš po roubíku, klekáš si za moji hlavu. Vím, že teď je opravdu poslední chvíle kdy můžu vše odvolat. Vybral sis ten nejdrsnější roubík. Klasická kulička je ještě překryta velkým plátem kůže skoro přes celou tvář. Chvilku zápasíš se složitým postrojem, který se zapíná na různých místech. Vkládáš mi kuličku do pusy. Chvíle zlomu. Není návrat. Hledáš v těch řemíncích nějaký systém, ale nemýlila jsme se. Jsi technický typ a roubík dokonale pevně drží.


Teprve teď otáčím hlavu k Tobě. Nasazuješ si latexové rukavice, které jsem Ti připravila. Nejde Ti to. Pak si všímáš vytištěných papírů na stole. Přípravu jsem nepodcenila. Vlastně jsem na ni pracovala měsíc. Nádherný vzrušující měsíc. papír číslo jedna, návod k zavedení velké nafukovací násady a umístění plochých elektrod těsně vedle análku. Snažím se uvolnit zadeček. Je to nepopsatelně divý pocit, když se mi k němu skláníš. Ještě před hodinou jsme spolu popíjeli pivo. Tlačíš a násada krásně vklouzává. Nafukuješ podle návodu. Tři zmáčknutí pumpičky a já cítím tlak v prdelce. Ale Ty jí mačkáš ještě jednou. Au! Jsem zaskočená. Prcinu mám teda pořádně napěchovanou. Umísťuješ elektrody pod límec násady, těsně vedle análku. Jaké to pro Tebe je? Co si myslíš? Jsi vzrušený? Zvědavý? Zaskočený? Nadšený? Vyděšený?

Papír číslo dvě: “Radime. Teď jsem už jen Tvoje hračka k potrestání. Podívej se teď pozorně na mojí velkou prdel. Na řídící jednotce zvol některý z programů, které jsou rozepsány dole v tabulce a navol sílu elektrošoků. 1 – 9. Ideální a bezpečný průtok v hadici je přednastavený, stačí tedy když jen otočíš kohoutkem a voda začne téct. Moc Tě prosím Radime! Buď ke mně tvrdý!!! A zatímco mě budeš trestat, můžeš se podívat na můj profil na Amaterech. Najdeš tam mé fantasie i limity.”

Cítím jak se mi pod akrylátovým páse cudnosti doslova dere úd, ale je to marné. Jsem pevně zamčená. Ženuška. Macatá tranny mamina.

Otáčíš kohoutkem a já v prdelce cítím příval teplé vody. Bereš do ruky řídící krabičku elektro stimulačního systému. Charakteristické zabrnění v prdelce a ta mi nekontrolovaně svírá. Tak začínáme!

Bříško se mi plní a v zadečku cítím procházející elektřinu. Ale jde to. Jsi otočený k notebooku a zjevně si procházíš moje hanbaté fotky a erotické fantasie.

Tři čtvrtě klystýrového vaku jsou upotřebeny. Bereš nádobku s teplou vodou a do vaku přilíváš další litr! Jasně. I tohle byla varianta. Proto ta voda tam. Tajná temná fantasie. Co kdyby. A Ty jsi to udělal. Další pekelný příval adrenalinu mě doslova válcuje. Tohle nebude legrace. Bereš řídící jednotku a já cítím ten blesk, který mi projíždí prdelkou. Celé tělo se v křeči cloumá a já trhám za pouta. Drží. Křičím. Přes roubík jde ale je neartikulovaný a hodně tlumený zvuk. A navíc. Jsme na chatě. Uprostřed lesů. Nikdo tady není. Nikdo mě nemůže slyšet.

Elektro stimulační programy mají různý průběh. Fázi hrůzy střídá jisté uvolnění. I to je pekelně nepříjemné, ale ve srovnání s maximální vlnou jsem za něj ráda. Další blesk! Rukama trhám za zamčená kožená pouta. Držíš tu pekelnou krabičku, zatímco se pod tebou svíjím. Prdelka se mi nekontrolovatelně svírá, chvěje, třepe. Obepínám půlkami tu tlustou násadu, kterou přitéká další a další teplá voda. Cítím jak mi začíná jemně tryskat kolem násady a stéká po zadečku. Všiml sis toho. Pohotově mačkáš balónek, aby násadu v prdelce přifouknul. Tlak v prcině obrovsky vzroste a voda přestane vytékat.

Poprvé za celou tu dobu na mě promluvíš: “Tohle už nechci vidět! A nefňukej mi tady! Sama jsi to chtěla, abych tě převychoval. Co jsi to tam psala?”

A já s hrůzou vidím, že otáčíš kolečkem výkonu na maximum. V křeči trhám pouta nohami, rukami, zvedám pánev, škubu macatou prdelí. Nic nepomáhá. Snažím se přes roubík zakřičet a poprosit tě. Ale vydávám jen neartikulované zvuky. Chvíle uvolnění, kdy mi zadek jen brní. I to se mi ještě před chvilkou zdálo nepříjemné. Vím, že za chvilinku zase přijde ten nekonečný vrchol. Bojím se. Prosím tě pohledem. Kňučím.

Vypínáš elektřinu. Rozdýchávám ještě tu hrůzu a šok a po celém těle se chvěji. Voda ještě pořád teče a bříško mám už jako opravdová mamina.

Bereš do ruky vařečku, kterou jsem tě poprvé oslovila. Dostávám první, druhou, třetí ránu na vyšpulenou prcku. Pořádně mě vyplácíš. Cítím zase oheň. Najednou se mnou rozlévá vlna rozkoše, odevzdání, vibrací po celém těle. Extáze, která nekončí. Stejně jako tvůj výprask.

Voda už je vypotřebená. V průhledné hadičce stoupá a klesá sloupec vody, tak jak se mění tlak v mojem bříšku.

Už jenom odevzdaně ležím. Odkládáš vařechu. Už chci opravdu nutně na toaletu! Začínám se zase vrtět. Škubu nahatou prdelí. Bereš kolíčky na prádlo a připínáš mi je na šourek. Bolí to. A dráždí mě to. Pálí mě prdelka. Análek mám rozevřený tlustou nafouknutou násadou. Bříško je k prasknutí. Snažím se představit si tu úlevu, která za malou chvilku přijde. Rychleji než stačím cokoli postřehnout bereš do ruky ďáblovu krabičku a prdelkou projíždí děsivý blesk elektrošoku. Znovu maximum. Trápíš mě ještě chvilku. Nevím kdy to skončí, ale v tom elektřinu vypínáš. Odvazuješ mě. Malátně vstávám. Končetiny mám ztuhlé. Odcházíš vedle a necháváš mě, abych se odstrojila sama.

Doslova utíkám na toaletu. Zamykám dveře. Chci být chvilku sama.

Poznámka: Ve fantasii se na bezpečnost nehraje. Realita je ale složitější a BDSM úrazy jsou toho důkazem. Proto. Pokud vás někdo spoutá a umlčí roubíkem, musíte mít jiný dorozumívací signál pro “stopku”. Bez ní bych doopravdy do žádné hry nešla. Přinejmenším proto, že aková hra by byla už mučením. Takže do ruky přivázaný zvoneček.

Commenti


bottom of page